Slide background
פלורה
מזמינים את צוות פלורה והרצפה כמו חדשה!

להזמנות התקשרו:
1800-200-406

ליטוש מרצפות מכל הסוגים

ליטוש רצפה ישנה לכתמים הקשים ביותר

ליטוש רצפה ישנה

אם אתם רוצים לחדש את הרצפה על ידי ליטוש רצפה ישנה, אל דאגה! אנו נגיע אליכם. אנחנו חברת פוליש עם ניסיון של יותר מ-20 שנה, נותנים שירות בכל הארץ. אם הרצפה שלכם ידעה זמנים טובים יותר, אין צורך להחליף אותם, אפשר פשוט לחדש אותם שייראו כמו חדשים בעזרת ציוד טכנולוגי משוכלל, צוות עם ניסיון מיומן ומקצועי וחברה עם 20 שנות ניסיון.

ליטוש רצפה ישנה לכתמים הקשים ביותר

רוצים לחדש את הרצפה? אנו עושים ליטוש ופוליש לכל סוגי הרצפות. הציוד שלנו מתמודד עם הכתמים הקשים ביותר. הזמינו את היועצים שלנו לייעוץ ותקבלו הצעה מושלמת ומשתלמת במיוחד. סוג הליטוש תלוי קודם כול בחומר ממנו עשוי הריצוף. שנית, זה תלוי במראה הרצפה, עומק הכתמים והשריטות, ולבסוף גם בהחלטה שלכם לגבי רמת הברק שתרצו לתת לריצוף. לאחר שהצוות המומחה שלנו יבדוק את המקום, נקבל החלטה ונבצע את העבודה האופטימלית והראויה ביותר לפי הפרמטרים שהוזכרו. במלאכת ההתאמה באים לידי ביטוי שנות הניסיון הרבים שלנו. לאחר שהעבודה נעשתה לא ניתן לשנות אותה בקלות. לכן, מעבר להשקעה במכשור משוכלל, צריך גם ניסיון פרקטי בשטח, בפרט ניסיון ביצירת המראה המתקבל שימלא את רצונו של הלקוח. וזאת עוד לפני שדיברנו על מקצועיות ושמירה מהרס הריצוף על ידי שימוש לא נכון במכונות.

ליטוש רצפה ישנה

ליטוש רצפה ישנה

ליטוש מרצפות ישנות מחיר זול ואטרקטיבי

בליטוש מרצפות ישנות מחיר הוא אינדיבידואלי, זה תלוי במצב הרצפה ובפרמטרים נוספים, גם החומר ממנו עשוי הריצוף עלול לייקר. ובכל מקרה המחיר מחושב לפי מטר מרובע כך שגם לגודל השטח יש השפעה ישירה על המחיר. כאמור, אתם מוזמנים בשמחה להזמין אותנו להצעת מחיר לחידוש מרצפות ישנות. בהזמנת ליטוש טרצו אצלנו או כל סוג רצפה תיהנו מעבודה מקצועית ומיומנת, תוכלו לקבל המלצות רבות מלקוחות שלנו בעבר ובהווה. המחירים שלנו הם אטרקטיביים וזולים. אנו מגיעים לביתכם או לבית העסק שלכם בכל רחבי הארץ ונותנים שירות ליטוש מרצפות ישנות מחיר זול ואטרקטיבי במיוחד. נותנים שירות לכל סוגי הרצפות. במידה ויש צורך אנו עושים את ההכנה לליטוש רצפה ישנה על ידי חריצת ה’פוגות’ המשיקים בין הריצופים, לתוך החריצים שנוצרו אנו שופכים דבק מיוחד בצבע התואם לריצוף הקיים. (לא כולם רוצים את השלב הזה, היות והוא מאוד מאבק את הבית והוא אכן לא כל כך הכרחי).

ליטוש מרצפות ישנות מחיר

ליטוש מרצפות ישנות מחיר לפי מה הוא נקבע?

ליטוש רצפה המלצות

אם אתם רוצים ליטוש רצפה המלצות רבות וחברה שזמינה מהיום להיום, חייגו אלינו והזמינו ליטוש מקצועי, בעבודה עברית איכותית ומהירה. תקבלו רצפה חדשה לגמרי ללא צורך להחליף את הריצוף בריצוף חדש. הרצפה תקבל מראה חדש ומבריק, ללא כתמים וללא שריטות. ואם תתחזקו נכון את הריצוף הליטוש יכול להישמר כ-15 שנים לפחות. אז אמנם תצטרכו לצאת מהבית לכמה ימים אבל בסוף זה שווה את ההשקעה. וביננו, גם כשתרצפו מחדש תצטרכו לפנות את הבית לכמה ימים, ההבדל הוא שכאן תצאו יותר בזול. חברתנו היא חברה מומלצת לליטוש אבן קיסר ומרצפות חדשות וישנות. יש לנו ניסיון רב בתחום ומכשור טכנולוגי משוכלל. תוכלו לקבל על ליטוש רצפה המלצות רבות מלקוחות ברחבי הארץ שנהנים עד היום – אחרי שנים, מרצפה בוהקת ומבריקה לאחר השקעה של כמה ימי ליטוש.

ליטוש רצפה המלצות

ליטוש רצפה עם המלצות

ליטוש מרצפות לבד, האם זה כדאי?

ישנם המנסים לעשות ליטוש מרצפות לבד. לדעתנו הדבר אינו משתלם כלל. לצורך ההסבר נסביר מה כולל תהליך הליטוש. בליטוש המרצפת אנו מסירים את השכבה העליונה של המרצפת וחושפים את הרובד שמתחתיו שנשאר נקי היות והיה עליו ‘כיסוי’. הסרת השכבה העליונה מסירה כתמים קשים ומחדשת ריצוף ישן, הסרת השכבה העליונה גם מיישרת את פני הריצוף ומשווה גובה אחיד לריצוף של כל הבית. את הסרת השכבה העליונה אנו עושים בעזרת שיוף הנעשה על ידי דסקית יהלום. זה גם מוריד שריטות הנוצרות במשך השנים מגרירת הרהיטים על הרצפה, מחדש צבע דהוי ומעניק ברק לריצוף. כדי לעשות את כל זאת בעצמכם תצטרכו מכשור משוכלל וכמו כן ניסיון בשימוש במכשור על מנת להגיע לתוצאות טובות. וגרוע מכך, מחוסר ידע אתם עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לריצוף מה שיצריך אתכם להחליף את הריצוף לגמרי. לאור זאת, המומלץ ביותר הוא לא לעשות ליטוש מרצפות לבד אלא להזמין חברה מומחית לליטוש רצפה ישנה ובעלת ניסיון. התקשרו אלינו לקבלת הצעת מחיר לליטוש מרצפות ישנות או להצעה על ליטוש בטון מחיר ומידע נוסף.

ליטוש מרצפות לבד

ליטוש מרצפות לבד זה כדאי?


Call Now Button