Slide background
פלורה
מזמינים את צוות פלורה והרצפה כמו חדשה!

להזמנות התקשרו:
1800-200-406

ליטוש מרצפות מכל הסוגים

איך מלטשים שיש

איך מלטשים שיש קיסר

איך מלטשים שיש קיסר ככה שיראה חדש? כאשר מגיעים למצב שלאחר ניקיון יסודי לא ניתן לראות הבדל מספק כנראה שצריך להבין איך מלטשים שיש קיסר. מידע לגבי שיש קיסר איך מלטשים ולמה לשים לב, בהמשך הכתבה.

איך מלטשים שיש קיסר ככה שיאיר את החלל כולו?

איך מלטשים שיש

איך מלטשים שיש קיסר

ליטוש מדרגות לבניינים, בתים, וכל סוגי העסקים. למי שיש רצפת שיש במקום העבודה או בבית המגורים מכיר וכנראה כבר מכור ליופי של השיש. ידוע לכל כי אין תחרות למראה המצוחצח והיוקרתי שמעניק השיש לחדר אותו הוא מרצף. כמו בכל סוגי המרצפות הזמן משפיע אף על סוג יוקרתי זה ולכן אנו לומדים את נושא ליטושי השיש באופן יעיל.  עם השנים יתכן כי הברק דהה או שישנם כתמים ואף שריטות ומפגעים.

הרבה אנשים לא יודעים ולא חושבים על אפשרות של ליטוש ומסתפקים במה שיש. חשוב לא לוותר על הרצפה המבריקה שלכם כי ריצוף הרבה פעמים משנה את האווירה בבית או במשרד כולו. חברות ליטוש שיש מספקות כיום שירותים במחירים נוחים ועם תוצאות מעולות וחבל לוותר על תחושת הכיף בלקבל את הרצפה שלכם חזרה כחדשה.  על אחת כמה וכמה כאשר חושבים על החלפת הריצוף.

שיש איך ללטש ככה שיראה חדש? בקלות! בשמינית מעלות וזמן שיפוץ  ואם תוצאות מרשימות באותה מידה אם לא יותר. במצב של התלבטות בין ליטוש להחלפת ריצוף אין שאלה בכלל. במידה ותרצו מידע נוסף בעניין, פנו אלינו בהקדם לייעוץ חינם. המטרה שלנו היא שתדעו מה האפשרויות העומדות בפניכם ותבחרו בדרך הטובה ביותר עבורכם. הלקוחות המרוצים שלנו הם הדלק שלנו להמשיך ולתת שירות איכותי ומענה לכל בעיה או שאלה.

שיש קיסר איך מלטשים אותו בלי לפגוע ברצפה?

שיש איך מלטשים

שיש קיסר איך מלטשים

לעין בלתי מנוסה פעולת הליטוש יכולה להראות אגרסיבית. אכן אם אדם בעל ניסיון מועט או ללא ניסיון כלל ינסה לבצע פעולת ליטוש יוכל לא פעם להסב נזק. לפגוע במרצפות, לגרום להפרשי גבהים, שריטות ועוד. חשוב מאוד שמי שיבצע עבורכם את הליטוש ידע איך ללטש שיש וכיצד לשמור עליו בתהליך. חברתנו משתמשת במכשירים ובציוד העדכני ביותר בשוק ומאפשרת עבודה ממוקדת ומדויקת ותוצאות מרשימות ביותר.

יש להשתמש בחומרי ניקוי התואמים את מרקם הרצפה ומטרת המזמין. יש הרוצים מראה מאט ויש שיבחרו במראה המבריק והרטוב. כך או כך יש לנקוט אמצעי בטיחות על מנת למנוע החלקות ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר על בית עסק דרכו עוברים ושבים אנשים רבים. כמו כן אנו מלווים את הלקוחות שלנו הרבה אחרי שסיימנו את העבודה. אנו זמינים לכל שאלה ודואגים לתת הכוונה כיצד יש לשמר את תוצאות הליטוש ואיך להימנע בעתיד משריטות או מפגעים. חשוב לפני שמשתמשים בחומר כזה או אחר על פני עבודת הפוליש להתייעץ ולוודא שאכן מדובר על חומר ייעודי לשמירה על הברק לאחר ליטוש.

שיש איך מלטשים בשונה מקרמיקה או עץ?

איך מלטשים שיש קיסר

איך מלטשים שיש

פלורה ליטושים מסבירה – חשוב להבין שעבודת הליטוש אכן זהה בכך שהפעולה המתבצעת היא הורדת שכבה עליונה ולרוב דהויה או פגומה כך שהשכבה החדשה שמתחתיה תהיה העליונה ובכך נוצרת פעולת החידוש. אך אין לתהות, הדרך ללטש שיש שונה לחלוטין בסוג הדיסק והחומרים מהדרך ללטש עץ או קרמיקה. כל מרקם ומשטח דורש התייחסות שונה וחשוב לא לבלבל ביניהם ובכך ליצור נזק בלתי הפיך.

פנו אלינו בהקדם להכוונה ומענה על שאלות בכל הקשור אל עבודות ליטוש ושימור הרצפה בביתכם או בבית העסק שלכם. אנו זמינים ומאפשרים ייעוץ פרטי ועסקי ומבצעים גם פרויקטים של בניינים, מבנים שונים, תאגידים ועוד.

 


Call Now Button