בס"ד

שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

ליטוש מרצפות | ליטוש שיש | ליטוש אבן

ליטוש בטון עם מחיר אטרקטיבי במיוחד

תוכן עניינים

ליטוש בטון 1 מחפשים ליטוש בטון? מצאתם!

ליטוש בטון באופן מקצועי.

ליטוש בטון להשתקפות אור מלאה.

צוות עובדים מסור ומנוסה.

ליטוש בטון למגזר הפרטי, העסקי והציבורי.

ליטוש בטון על ידי חברה מקצועית- מה זה ולמה זה כדאי?

בטון הוא לא רק חומר גלם לשימוש כבסיס לחומרי גמר מבניים או אחרים. כעת נוטים לשלב בטון בעיצוב פנים לצרכים אסתטיים בשל תכונותיו והאנרגיה שלו ולבצע ליטוש בטון באמצעים שונים. הבטון יכול לשמש כחומר גלם או כחומר מלוטש, בצבע טבעי או מוכתם, בטון יכול עכשיו להיות בשימוש יחד עם חומרים יקרים. הבטון החשוף יכול לשמש כמשטח עמיד עם מינימום של תחזוקה למעט ביצוע פוליש לרצפה לעיתים רחוקות, תלוי במראה המבוקש.

בבטון החשוף משתמשים כחומר כמלוטש באזורים תעשייתיים ומסחריים, אך ליטוש בטון הופך לפופולרי יותר ויותר בבתי מגורים לופטים, מוסכים, מרתפים, דירות קרקע מרפסות חיצוניות. נעשה בו גם שימוש יחד עם לוחות בטון, חומר שכבר נמצא בשימוש ומודגש באמצעות שימוש נוסף. הבטון הופך למסת תרמית גדולה שיכולה לצבור אנרגיה ממערכת מים חמה בצינורות פלסטיק גמישים. ליטוש בטון הוא כמו ליטוש עץ, אך כאן החול מוחלף כאן בשימוש יהלומים. ליטוש בטון (חלק או גס) נעשה תחילה בשלושה שלבים, כאשר בכל פעם משתמשים בגודל שונה של יהלומים, מגסות לעדינות יותר. המשטח המתקבל הוא נקי וישר עם מרקם חולי קל. 

לרצפת מוסך או במרתף, ולבטון צבוע לא עוצרים בנקודה זו. בדרך כלל מוסיפים חומר מקשה (ליתיום או חומר בעל תכונות דומות) שיקשיח את פני השטח בכדי למנוע שחיקה. המשטח העמיד ניתן לביצוע ליטוש בשלושה שלבים נוספים תוך שימוש ביהלומים משובחים יותר ויותר עד שמשטח מבריק כמו גרניט ממורקת.

ליטוש בטוןליטוש בטון – היתרונות שלנו….

כיצד מבצעים ליטוש בטון לרצפה חדשה?  תחילה עליך לבחור את סוג הבטון. על בטון איכותי ניתן להשתמש לצורך שיוף בכל האבנים או כל סוגי האגרגטים: אבן גיר, שיש, גרניט או אפילו חתיכות זכוכית.  עם זאת פחות השימוש באבנים עגולות שנוטות להתנתק מהבטון במהלך טחינה. ליטוש הבטון יכול להיעשות כ-12 עד 12 לאחר יציקתו, אבל יש לחכות כ-28 יום עד לביצוע ליטוש בטון סופי. מהו איטום בטון? זהו הליטוש המכני שהופך את זה הבטון למבריק. איטום הבטון משמש רק כדי להפוך את הבטון לעמיד למים כדי להגן עליו מכתמים.  איטום הוא בדרך כלל חסר ריח ונעשה על בסיס מים, סילר או סילוקסן. 

אפשר להשתמש בחומר האיטום כך שיהווה משטח או איטום החודר לתוך הבטון ולא כשכבה חיצונית על פני השטח. איטום המשטח הטוב ביותר מגן על הבטון נגד כתמים ממזונות חומציים כמו פירות הדר, חומץ או יין והעדיפות לשימוש בו היא במטבחים. איטום חודר מומלץ משום שהוא עמיד יותר.

האיטום חייב להיעשות באופן נשנה בכל שנתיים. חומצות המזון יכולות להכתים בטון כמו גם אבן. למרות הגנת פני השטח, אין לחכות לפני ניקוי הכתם אחרת הכתם לא ניתן להסרה. כיצד ניתן להציל לוחות בטון ישנים? בטון נמוך מדי לא ניתן לליטוש, אבל ניתן להעלות את המסה שלו באמצעות מלח מבוסס סיליקט, שלו השפעה של מילוי הנקבוביות של הבטון ובכך להפוך אותו עמיד למים. זהו שלב  אחד הנמשך בהתקשות של פני השטח על ידי התוספת של נתרן, אשלגן או ליתיום המתגבשים בבטון עד לעומק של 3 עד 6 מ"מ, ויצירת משטח עמיד יותר בפני שחיקה והמוכן לביצוע ליטוש בטון. עשייה זה עוזרת לשחזר לוחות בטון רבים שנידונו בעבר לאתרי הריסה והטמנה. אנחנו מבצעים ליטוש בטון במקצועיות ובמומחיות.

ליטוש בטון באמצעים מתקדמים.
להזמנת ליטוש בטון ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו:

1800-200-406

סוגי פוליש לרצפה
סוגי פוליש לרצפה

אילו סוגי פוליש לרצפה קיימים? ובכן, ישנם מספר סוגים שונים, כאשר ישנן סוגי רצפות שלא כל פוליש יתאים להן. למעשה, ברגע שנסביר תראו שיש סוג מרצפות שלא מתאים להן אף פוליש סטנדרטי, אלא הן זקוקות לפוליש מאד ספציפי וייחודי (לא נגלה לכם עדיין באיזה סוג רצפה מדובר). סוגי פוליש לרצפה – שלושת

קרא עוד »
איך מלטשים שיש קיסר
איך מלטשים שיש

איך מלטשים שיש קיסר ככה שיראה חדש? כאשר מגיעים למצב שלאחר ניקיון יסודי לא ניתן לראות הבדל מספק כנראה שצריך להבין איך מלטשים שיש קיסר. מידע לגבי שיש קיסר איך מלטשים ולמה לשים לב, בהמשך הכתבה. איך מלטשים שיש קיסר ככה שיאיר את החלל כולו? ליטוש מדרגות לבניינים, בתים, וכל סוגי העסקים.

קרא עוד »
ליטוש בטון ידני ליטוש רצפת בטון
ליטוש רצפת בטון

ליטוש רצפת בטון –  ליטוש בטון קיים הוא אפשרי ואף רצוי,  שיוף בטון נעשה באופן מקצועי וישנה אפשרות לבצע אף ליטוש בטון ידני במקרים מסוימיים ובהתאם למצב הבטון והמראה אותו רוצים להשיג  שיוף בטון עם חברת פלורה, נחשבת לאחת המובילות בישראל בתחום הליטושים. אנו מספקים בכל רחבי הארץ שירות ליטוש רצפת בטון,

קרא עוד »
ליטוש וחידוש שיש מטבח
חידוש שיש למטבח

חידוש שיש למטבח היא משימה חשובה מפני שהו לב הבית. לא פעם ליטוש וחידוש שיש מטבח מקצועי משנה את פני החלל כולו ודרך חידוש שיש מטבח נותנים מראה חדיש לבית כולו. מידע על ליטוש שיש למטבח כולל חידוש שיש במטבח ולמה כדאי לעשות חידוש ליטוש שיש מטבח ? אין ספק שהשיש הוא

קרא עוד »
ליטוש מרצפות טרצו מחיר מצויין

ליטוש טרצו מחפשים ליטוש טרצו? מצאתם! *צוות אמין ומקצועי ביותר. *ניסיון רב בשוק העבודה בכל הנוגע לעבודות ליטוש מרצפות טרצו ועוד. *מגוון מחירים המלווים במבצעים והנחות. *שירות לקוחות מפנק עם מענה מיידי לכל שאלה בתחום ליטוש המרצפות. *זמינות מיידית לעבודות מיידיות. ליטוש מרצפות טרצו – מה זה מרצפת טרצו? ריצוף טרצו הינו

קרא עוד »
ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה

ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה ליטוש קרמיקה במידע על מה חשוב להכיר לפני שעושים פוליש לרצפת קרמיקה –  ליטוש אבן מחיר ועוד בנושא ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה מחפשים ליטוש מרצפות? מצאתם! *ליטוש לכל סוג של מרצפות: ליטוש שיש, ליטוש אבן ועוד… *ליטוש שיש מסוגים שונים ברמת איכות גבוהה לרצפה.

קרא עוד »
ליטוש מרצפות פלורה

חזרו אלי עם המבצע!

פתיחה
שלום..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?
Call Now Button