בס"ד

שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

ליטוש מרצפות | ליטוש שיש | ליטוש אבן

חידוש שיש למטבח

תוכן עניינים

חידוש שיש למטבח היא משימה חשובה מפני שהו לב הבית. לא פעם ליטוש וחידוש שיש מטבח מקצועי משנה את פני החלל כולו ודרך חידוש שיש מטבח נותנים מראה חדיש לבית כולו. מידע על ליטוש שיש למטבח כולל חידוש שיש במטבח ולמה כדאי לעשות חידוש ליטוש שיש מטבח ?

חידוש שיש במטבח
ליטוש שיש למטבח

אין ספק שהשיש הוא אחד החומרים הכי יקרים בבית, עלות החלפתו, תלוי באיזה סוג ובגודל המטבח, יכולה להגיע לעשרות אלפים. אנו מספקים שירות חידוש שיש ע"י ליטוש שיש שיחזיר אותו למראה הטבעי שלו. כאשר מדובר בחומר מאוד ישן ולא אפנתי באמת כדאי להחליף. אבל כאשר מדובר בשיש חדש יחסית שנשבר או ניזוק, אין צורך לעשות זאת אלא פשוט להזמין שירות פוליש הכולל את פעולת הליטוש. זה יחסוך לכם עשרות אלפי שקלים.

ליטוש וחידוש שיש מטבח – הסרת כתמים קשים ושריטות

עד כמה שאנשים נזהרים שלא לחתוך דברים על השיש ישירות או להניח עליו דברים בצורה עדינה, עם הזמן נוצרים כתמים שקשה להסיר אותם כמו גם שריטות. כמו בפעולת ליטוש מרצפות, גם כאשר נודע לעבודת חידוש שיש, ניתן בקלות לצבע עבודת פוליש להסרת השכבה הדקה העליונה והפגועה וחשיפת השכבה שלא ניזוקה. כך, למעשה, תקבלו משטח שהוא כמעט חדש. כל מה שיהיה עליכם לעשות עכשיו הוא לשמור עליו כמו שצריך.

חידוש שיש
חידוש שיש

ליטוש שיש מטבח – האם אפשר לבצע חידוש שיש למטבח שלכם?

לא בכל מצב ניתן או כדאי לעשות זאת. למשל כאשר ישנם סדקים או שברים, פעולה זו תהיה חסרת תועלת. כאשר מדובר במשטח שיש מאוד מיושן, עדיף כבר להחליפו. לא בטוחים לגבי מצב השיש שלכם והאם הוא בר חידוש או לא? אתם יכולים ליצור איתנו קשר, לשלוח כמה תמונות של המשטח, על מנת שנוכל לבדוק ולומר לכם האם ניתן לבצע ליטוש אבן במקרה הזה, או שמדובר בפעולה שלא ממש תעזור לכם לחדש את השיש.

חידוש שיש במטבח עם פלורה

חברת פלורה נחשבת לאחד המובילות בתחום ליטוש מרצפות, שיש ואבן וגם כמובן עבודות פוליש. אנו שולחים צוותי מנוסים. ניתן להזמין את צוותי הניקיון שלנו לכל מקום ברחבי הארץ מהצפון ועד הדרום. כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת לעבודה הנדרשת, חשוב לפרט כמה שיותר על משטח השיש או כל משטח אחר בבית אשר זקוק לעבודת חידוש שיש. כאמור, אנו מתמחים גם בנושא ליטוש מרצפות בבית, כך שאם כבר אתם מחדשים את השיש, כדאי לשקול לחדש גם את מראה הרצפה. התוצאה תהיה מאוד מבריקה, תרתי משמע.

חידוש שיש למטבח
ליטוש וחידוש שיש מטבח

ישנם סוגים שונים של חידוש שיש למטבח בהתאם למצב השיש – בין אם מדובר על גרניט, אוניקס, או שיש, אבן קיסר וכו'.. ניתן לבצע חידוש משמעותי. במידה ואתם רואים כי הצבע אבד או הברק של השיש פחת, זה מצב שניתן לבצע ריענון וחידוש עם תוצאה מרשימה ושינוי אדיר. במידה ומדובר על מצב כזה ישנו פתרון פשוט ומהיר יחסית לחידוש. אנו נשתמש בחומר חידוש איכותי ויעודי אך חשוב לעבוד עם חומר עדין מספיק על מנת לשמור על השיש ולעבוד במקצועיות על מנת להימנע מפגיעות במשטח. במידה ורוצים לקבל מראה רטוב יש לנהוג שונה ממראה מאט ובהתאם למטרה יש למרוח כמויות מתאימות של ווקס וסילר. חומרים אלו גם יגנו על  השיש במטבח מלכלוך עיקש ומלספוג כתמים, שמנים ולאגור רטיבות שיוצרת לא פעם בעיות נגררות. בנוסף על ידי ליטוש שיש למטבח נביא אל חידוש שיש למטבח שישיב את צבעו המקורי, ויעמיקו את הצבע ויבליטו את היופי והברק של השיש במטבח שלך.

ליטוש שיש מטבח דהוי

ליטוש וחידוש שיש מטבח
חידוש שיש למטבח

במידה וצריך ליטוש וחידוש שיש מטבח  בעל כתמים ישנים שלא טיפלו בהם באופן מידי שנגרמו מתבלינים או שמנין או שנוצרו בעקבות ברטיבות, יהיה זה מצב מאתגר יותר להשגת חידוש שיש במטבח אך עדיין אפשרי. במידה וחומרים המיועדים להסרת הכתמים לא עזרו (היזהרו לא להשתמש בחומר חזק כמו חומצות ניקוי על מנת לא לפגוע ולהחליש את האבן) חשוב לפנות בהקדם לחברת ליטוש שיש מטבח ולהסביר את המצב. לרוב במקרים של כתמים קשים נעבוד עם ציוד שיוף עדין ומתקדם הייעודי לכך ונעשה זאת בזהירות על גבי המשטח עם החומרים המתאימים לסוג השיש שלך. במידה והשיש עם שריטות וכתמים וצבעו דהוי, יש לפנות לאיש מקצוע לשיוף וחידוש כולל על ידי ליטוש שיש למטבח מקצועי ויסודי.

חידוש שיש למטבח | ליטוש וחידוש שיש מטבח | חידוש שיש מטבח | ליטוש שיש למטבח | חידוש שיש במטבח | ליטוש שיש מטבח

ליטוש וחידוש שיש מטבח
סוגי פוליש לרצפה
סוגי פוליש לרצפה

אילו סוגי פוליש לרצפה קיימים? ובכן, ישנם מספר סוגים שונים, כאשר ישנן סוגי רצפות שלא כל פוליש יתאים להן. למעשה, ברגע שנסביר תראו שיש סוג מרצפות שלא מתאים להן אף פוליש סטנדרטי, אלא הן זקוקות לפוליש מאד ספציפי וייחודי (לא נגלה לכם עדיין באיזה סוג רצפה מדובר). סוגי פוליש לרצפה – שלושת

קרא עוד »
איך מלטשים שיש קיסר
איך מלטשים שיש

איך מלטשים שיש קיסר ככה שיראה חדש? כאשר מגיעים למצב שלאחר ניקיון יסודי לא ניתן לראות הבדל מספק כנראה שצריך להבין איך מלטשים שיש קיסר. מידע לגבי שיש קיסר איך מלטשים ולמה לשים לב, בהמשך הכתבה. איך מלטשים שיש קיסר ככה שיאיר את החלל כולו? ליטוש מדרגות לבניינים, בתים, וכל סוגי העסקים.

קרא עוד »
ליטוש בטון ידני ליטוש רצפת בטון
ליטוש רצפת בטון

ליטוש רצפת בטון –  ליטוש בטון קיים הוא אפשרי ואף רצוי,  שיוף בטון נעשה באופן מקצועי וישנה אפשרות לבצע אף ליטוש בטון ידני במקרים מסוימיים ובהתאם למצב הבטון והמראה אותו רוצים להשיג  שיוף בטון עם חברת פלורה, נחשבת לאחת המובילות בישראל בתחום הליטושים. אנו מספקים בכל רחבי הארץ שירות ליטוש רצפת בטון,

קרא עוד »
ליטוש וחידוש שיש מטבח
חידוש שיש למטבח

חידוש שיש למטבח היא משימה חשובה מפני שהו לב הבית. לא פעם ליטוש וחידוש שיש מטבח מקצועי משנה את פני החלל כולו ודרך חידוש שיש מטבח נותנים מראה חדיש לבית כולו. מידע על ליטוש שיש למטבח כולל חידוש שיש במטבח ולמה כדאי לעשות חידוש ליטוש שיש מטבח ? אין ספק שהשיש הוא

קרא עוד »
ליטוש מרצפות טרצו מחיר מצויין

ליטוש טרצו מחפשים ליטוש טרצו? מצאתם! *צוות אמין ומקצועי ביותר. *ניסיון רב בשוק העבודה בכל הנוגע לעבודות ליטוש מרצפות טרצו ועוד. *מגוון מחירים המלווים במבצעים והנחות. *שירות לקוחות מפנק עם מענה מיידי לכל שאלה בתחום ליטוש המרצפות. *זמינות מיידית לעבודות מיידיות. ליטוש מרצפות טרצו – מה זה מרצפת טרצו? ריצוף טרצו הינו

קרא עוד »
ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה

ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה ליטוש קרמיקה במידע על מה חשוב להכיר לפני שעושים פוליש לרצפת קרמיקה –  ליטוש אבן מחיר ועוד בנושא ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה מחפשים ליטוש מרצפות? מצאתם! *ליטוש לכל סוג של מרצפות: ליטוש שיש, ליטוש אבן ועוד… *ליטוש שיש מסוגים שונים ברמת איכות גבוהה לרצפה.

קרא עוד »
ליטוש מרצפות פלורה

חזרו אלי עם המבצע!

פתיחה
שלום..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?
Call Now Button