Slide background
פלורה
מזמינים את צוות פלורה והרצפה כמו חדשה!

להזמנות התקשרו:
1800-200-406

ליטוש מרצפות מכל הסוגים

חידוש מרצפות ישנות פגומות במחיר מיוחד

חידוש מרצפות 1

מחפשים חידוש מרצפות ישנות? זהו המקום בשבילכם!

*חידוש מרצפות מקצועי לברק ולאיכות הריצוף.

*ניקיון יסודי ומניעת התיישבות בקטריות.

*ניסיון רב בכל הנוגע לעבודות שונות לצורך חידוש מרצפות ישנות.

*צוות מקצועי ביותר המתמחה במגוון עבודות חידוש ריצוף.

*זמינות מעולה לעבודות מידיות.

*מחירים אטרקטיביים ביותר.

*שירות לקוחות ברמה שלא פגשתם קודם.

חידוש מרצפות על ידי חברה מקצועית- מה זה ולמה זה כדאי?

חידוש מרצפות יתקן את הרצפות שלך ויביאן למצבן המיטבי. לפני שאתה מתחיל, אתה חייב לקבוע את המטרות שלך באופן מציאותי ולהתאים בין הרצונות והצרכים שלך. תחילה שאל את עצמך אם התוכניות שלך לבית הן לטווח קצר או ארוך? האם אתה רוצה למכור את הנכס שלך בעתיד או מתכוון להמשיך להתגורר בו? השאלות האלה הן הבסיס להחלטה הנוגעת לחידוש מרצפות שאתה צריך. בהתאם לגיל של הבית, עבודות שונות עשויות להתבצע. אומדן העלויות והתקציב הוא בעל חשיבות עליונה בכל פרויקט שיפוץ. אנחנו נקבע עמך את סדרי העדיפויות תוך התייחסות לעלויות העבודה שהקצבת, אז אנו יכולים במידת הצורך אתה להציע תרחישים שונים.

חידוש מרצפות 2תחילה יש לקבוע את סדרי העדיפויות שלך בנוגע לסוג חידוש מרצפות בו אתה מעוניין. הבחירות הן שונות בין ליטוש מרצפות לתיקון נזקים כגון סדקים, שריטות או בליטות מסוגים שונים. ניתן להחליט על ביצוע פוליש לקבלת רצפה נקיה ומבריקה, ניתן לתקן רצפות מורמות, ניתן לבצע ניקוי יסודי למרצפות במבנים שונים ועוד. לאחר איסוף כל המידע הדרוש, נמשיך בתכנון והשלבים באשר לחידוש מרצפות. כאשר נשלים את ההערכה והתכנון, נוכל לתת לך הצעת מחיר בכתב. לאחר החתימה על החוזה נוכל להתחיל בעבודה. זכור כי כל מידע שעשוי להיות מועיל הוא חשוב, כגון נזילות, רטיבות או כל עניין אחר. למידע חשיבות בנוגע להשגת חידוש מרצפות בתוצאות מיטביות.

חידוש מרצפות – היתרונות שלנו….

חידוש מרצפות יכול להוסיף ערך לבית כאשר המרצפות הן במצב ירוד וסובלות משריטות, שברים, כאשר הרצפות מורמות ממקומן וכאשר העיצוב הנוכחי יצא מהאופנה, חידוש מרצפות הוא חיוני. עם זאת, אדם צריך לבחור בזהירות חברה שתבצע עבורו חידוש מרצפות לקבלת מראה מושלם, וטיפול מקצועי שיביא לשיפור איכות המרצפות לאורך שנים. עם המגוון הרחב של חברות העוסקות בשיפוץ, זה עשוי להיות קשה לזהות את בעל המקצוע הנכון. בעת בחירת האריחים הטובים ביותר עבורך, יש כמה דברים שאתה צריך לשקול.

העובדים והמנהלים שלנו מוכנים ומסוגלים להתמודד עם דרישות הלקוח כגון חידוש מרצפות, ניקוי, ליטוש, ביצוע פוליש לרצפה מסוגים שונים ותחזוקה. אנו בעלי מיומנות מספקת כדי להתמודד עם בעיות תחזוקה תובעניות יותר. נוכל לבטל עבורך את הצורך להעסיק קבלן חיצוני ולחסוך לך זמן וכסף. הצוות שלנו עובד תוך מחויבות לתפקידו. חברתנו מקדמת גישה חיובית ונלהבת לעסק ומצפה ליחס זה מעובדיה. אנחנו מעודדים באופן פעיל את כל צוות שלנו לנסות ולמצוא פתרונות במקום בעיות והדבר חשוב במיוחד בשל אופי העבודה הנדרש לחידוש מרצפות.

אנו מתמקדים באיכות בעבודה שלנו ובשירות הלקוחות כאחד, ומספקים שירותי ניקוי מרצפות וטיפול מהמובילים בתחום. השירות שלנו הוא ראשון במעלה. לנו חשובה שביעות רצון הלקוחות ובניית יחסים מתמשכים עם לקוחות שיכולים לסמוך עלינו לספק להם שירות מעולה על מנת להישאר חברת ניקיון מומלצת. אנו שומרים על נהלי פיקוח וניהול חזקים החיוניים לשמירה ושיפור סטנדרטים של צוות העבודה שלנו.

חידוש מרצפות ישנות בוהקחידוש מרצפות ישנות – מה אנו מציעים?

חידוש מרצפות ישנות – למה צריך לחדש את הריצוף?

כאשר אנו נכנסים לבית, בין אם אנו מיחסים לכך תשומת לב ובין אם לא, המראה של הריצוף באותו הבית הוא חלק בלתי נפרד מההרגשה הכללית שלנו כלפי המקום – אם הריצוף הינו ישן, מלוכלך בכתמים שכבר לא ניתן להסיר באמצעות שיטות ניקוי סטנדרטיות והמראה שלו פשוט איבד מהקסם והניצוץ של הריצוף החדש, אנו נרגיש שהמקום אינו אטרקטיבי והדבר יפגע באופן ישיר בעיצוב הכללי של הבית.

חידוש ריצוף הינה פעולה אשר יכולה בקלות לשפר ולשדרג את העיצוב הביתי ואף להחזירו למצב חדש ואיכותי.

חידוש מרצפות ישנות – מהן השיטות הנפוצות לביצוע חידוש מרצפות?

ישנן כמה שיטות עיקריות לביצוע חידוש מראה הריצוף של ביתכם או משרדכם, להלן שתי השיטות הפופולריות ביותר:

קרצוף – חידוש מרצפות ישנות באמצעות קרצוף הינה שיטה המתמקדת בניקוי אינטנסיבי של מגוון הכתמים והלכלוכים הקיימים בריצוף. באמצעות קרצוף ניתן לשקם את מראה הריצפה ממגוון לכלוכים שבדרך כלל קשה מאד להסיר עם שיטות 'עשה זאת בעצמך' בבית באמצעות חומרי ניקוי שונים. קרצוף מקצועי מתבצע על ידי צוות מקצועי שיגיע עד ביתכם ויבצע קרצוף אינטנסיבי תוך שימוש במגוון כלים וחומרים אשר לא ניתן להשיג בקלות בשוק.

ליטוש – ליטוש הינה השיטה השניה והמוכרת ביותר לצורך חידוש מרצפות ישנות. פעולת הליטוש הינה פעולה יותר אגרסיבית מפעולת הקרצוף וזאת כי בעת ביצוע ליטוש לרצפה, בעל המקצוע משתמש במכונות שונות אשר להן מותאמים ראשים מיוחדים (בהתאם לצורכי הלקוח וסוג הריצוף), בעל המקצוע אשר ישתמש במכונות אלו, תוך שילוב הראש המותאם הנבחר, יבצע הסרה של שכבת הגימור של הריצוף ובנוסף, הסרה של שכבה דקה מאד מעל פני הריצוף, פעולה אשר מבטיחה הסרה של הלכלוכים העיקשים ביותר כגון – חלודה, עובש שנטמע באריחים ועוד, לאחר מכן תתבצע השמה של שכבת גימור מיוחדת בהתאם לריצוף ולאחר מכן רצפתכם תראה חדש ונוצצת.

חידוש מרצפות ישנות – למה לבצע דווקא חידוש?

קיימות עוד שיטות מגוון לביצוע חידוש מרצפות ישנות במקום הרצוי עליכם, אך בפועל, פעולות הליטוש והקרצוף הינן הפעולות הנבונות ביותר לבחור בהן בעקבות כמה סיבות:

כלכלי – ניתן לבצע החלפה של חלק מהאריחים, אך פעולה זו תעלה כסף רב לעומת פעולות הליטוש והפוליש השונות.

תוצאות בפועל – קיימות שיטות רבות שהן זולות יותר מביצוע חידוש באמצעות ליטוש וקרצוף, אך אלו לא בהכרח יניבו את התוצאות הרצויות.

כמובן שקיימים עוד יתרונות רבים בביצוע חידוש מרצפות ישנות באמצעות השיטות שצוינו כאן, כגון – חסכון בזמן, אך לסיכומו של עניין, ביצוע חידוש מרצפות ישנות באמצעות ליטוש וקרצוף הינן היעילות ביותר מבחינת אספקטים רבים ושונים.

חידוש מרצפות ללא פשרות.

להזמנת חידוש מרצפות ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו:

1800-200-406


Call Now Button