בס"ד

שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

ליטוש מרצפות | ליטוש שיש | ליטוש אבן

חידוש מרצפות ישנות פגומות במחיר מיוחד

תוכן עניינים

חידוש מרצפות 1

מחפשים חידוש מרצפות ישנות? זהו המקום בשבילכם!

*חידוש מרצפות מקצועי לברק ולאיכות הריצוף.

*ניקיון יסודי ומניעת התיישבות בקטריות.

*ניסיון רב בכל הנוגע לעבודות שונות לצורך חידוש מרצפות ישנות.

*צוות מקצועי ביותר המתמחה במגוון עבודות חידוש ריצוף.

*זמינות מעולה לעבודות מידיות.

*מחירים אטרקטיביים ביותר.

*שירות לקוחות ברמה שלא פגשתם קודם.

חידוש מרצפות על ידי חברה מקצועית- מה זה ולמה זה כדאי?

חידוש מרצפות יתקן את הרצפות שלך ויביאן למצבן המיטבי. לפני שאתה מתחיל, אתה חייב לקבוע את המטרות שלך באופן מציאותי ולהתאים בין הרצונות והצרכים שלך. תחילה שאל את עצמך אם התוכניות שלך לבית הן לטווח קצר או ארוך? האם אתה רוצה למכור את הנכס שלך בעתיד או מתכוון להמשיך להתגורר בו? השאלות האלה הן הבסיס להחלטה הנוגעת לחידוש מרצפות שאתה צריך. בהתאם לגיל של הבית, עבודות שונות עשויות להתבצע. אומדן העלויות והתקציב הוא בעל חשיבות עליונה בכל פרויקט שיפוץ. אנחנו נקבע עמך את סדרי העדיפויות תוך התייחסות לעלויות העבודה שהקצבת, אז אנו יכולים במידת הצורך אתה להציע תרחישים שונים.

חידוש מרצפות 2תחילה יש לקבוע את סדרי העדיפויות שלך בנוגע לסוג חידוש מרצפות בו אתה מעוניין. הבחירות הן שונות בין ליטוש מרצפות לתיקון נזקים כגון סדקים, שריטות או בליטות מסוגים שונים. ניתן להחליט על ביצוע פוליש לקבלת רצפה נקיה ומבריקה, ניתן לתקן רצפות מורמות, ניתן לבצע ניקוי יסודי למרצפות במבנים שונים ועוד. לאחר איסוף כל המידע הדרוש, נמשיך בתכנון והשלבים באשר לחידוש מרצפות. כאשר נשלים את ההערכה והתכנון, נוכל לתת לך הצעת מחיר בכתב. לאחר החתימה על החוזה נוכל להתחיל בעבודה. זכור כי כל מידע שעשוי להיות מועיל הוא חשוב, כגון נזילות, רטיבות או כל עניין אחר. למידע חשיבות בנוגע להשגת חידוש מרצפות בתוצאות מיטביות.

חידוש מרצפות – היתרונות שלנו….

חידוש מרצפות יכול להוסיף ערך לבית כאשר המרצפות הן במצב ירוד וסובלות משריטות, שברים, כאשר הרצפות מורמות ממקומן וכאשר העיצוב הנוכחי יצא מהאופנה, חידוש מרצפות הוא חיוני. עם זאת, אדם צריך לבחור בזהירות חברה שתבצע עבורו חידוש מרצפות לקבלת מראה מושלם, וטיפול מקצועי שיביא לשיפור איכות המרצפות לאורך שנים. עם המגוון הרחב של חברות העוסקות בשיפוץ, זה עשוי להיות קשה לזהות את בעל המקצוע הנכון. בעת בחירת האריחים הטובים ביותר עבורך, יש כמה דברים שאתה צריך לשקול.

העובדים והמנהלים שלנו מוכנים ומסוגלים להתמודד עם דרישות הלקוח כגון חידוש מרצפות, ניקוי, ליטוש, ביצוע פוליש לרצפה מסוגים שונים ותחזוקה. אנו בעלי מיומנות מספקת כדי להתמודד עם בעיות תחזוקה תובעניות יותר. נוכל לבטל עבורך את הצורך להעסיק קבלן חיצוני ולחסוך לך זמן וכסף. הצוות שלנו עובד תוך מחויבות לתפקידו. חברתנו מקדמת גישה חיובית ונלהבת לעסק ומצפה ליחס זה מעובדיה. אנחנו מעודדים באופן פעיל את כל צוות שלנו לנסות ולמצוא פתרונות במקום בעיות והדבר חשוב במיוחד בשל אופי העבודה הנדרש לחידוש מרצפות.

אנו מתמקדים באיכות בעבודה שלנו ובשירות הלקוחות כאחד, ומספקים שירותי ניקוי מרצפות וטיפול מהמובילים בתחום. השירות שלנו הוא ראשון במעלה. לנו חשובה שביעות רצון הלקוחות ובניית יחסים מתמשכים עם לקוחות שיכולים לסמוך עלינו לספק להם שירות מעולה על מנת להישאר חברת ניקיון מומלצת. אנו שומרים על נהלי פיקוח וניהול חזקים החיוניים לשמירה ושיפור סטנדרטים של צוות העבודה שלנו.

חידוש מרצפות ישנות בוהקחידוש מרצפות ישנות – מה אנו מציעים?

חידוש מרצפות ישנות – למה צריך לחדש את הריצוף?

כאשר אנו נכנסים לבית, בין אם אנו מיחסים לכך תשומת לב ובין אם לא, המראה של הריצוף באותו הבית הוא חלק בלתי נפרד מההרגשה הכללית שלנו כלפי המקום – אם הריצוף הינו ישן, מלוכלך בכתמים שכבר לא ניתן להסיר באמצעות שיטות ניקוי סטנדרטיות והמראה שלו פשוט איבד מהקסם והניצוץ של הריצוף החדש, אנו נרגיש שהמקום אינו אטרקטיבי והדבר יפגע באופן ישיר בעיצוב הכללי של הבית.

חידוש ריצוף הינה פעולה אשר יכולה בקלות לשפר ולשדרג את העיצוב הביתי ואף להחזירו למצב חדש ואיכותי.

חידוש מרצפות ישנות – מהן השיטות הנפוצות לביצוע חידוש מרצפות?

ישנן כמה שיטות עיקריות לביצוע חידוש מראה הריצוף של ביתכם או משרדכם, להלן שתי השיטות הפופולריות ביותר:

קרצוף – חידוש מרצפות ישנות באמצעות קרצוף הינה שיטה המתמקדת בניקוי אינטנסיבי של מגוון הכתמים והלכלוכים הקיימים בריצוף. באמצעות קרצוף ניתן לשקם את מראה הריצפה ממגוון לכלוכים שבדרך כלל קשה מאד להסיר עם שיטות 'עשה זאת בעצמך' בבית באמצעות חומרי ניקוי שונים. קרצוף מקצועי מתבצע על ידי צוות מקצועי שיגיע עד ביתכם ויבצע קרצוף אינטנסיבי תוך שימוש במגוון כלים וחומרים אשר לא ניתן להשיג בקלות בשוק.

ליטוש – ליטוש הינה השיטה השניה והמוכרת ביותר לצורך חידוש מרצפות ישנות. פעולת הליטוש הינה פעולה יותר אגרסיבית מפעולת הקרצוף וזאת כי בעת ביצוע ליטוש לרצפה, בעל המקצוע משתמש במכונות שונות אשר להן מותאמים ראשים מיוחדים (בהתאם לצורכי הלקוח וסוג הריצוף), בעל המקצוע אשר ישתמש במכונות אלו, תוך שילוב הראש המותאם הנבחר, יבצע הסרה של שכבת הגימור של הריצוף ובנוסף, הסרה של שכבה דקה מאד מעל פני הריצוף, פעולה אשר מבטיחה הסרה של הלכלוכים העיקשים ביותר כגון – חלודה, עובש שנטמע באריחים ועוד, לאחר מכן תתבצע השמה של שכבת גימור מיוחדת בהתאם לריצוף ולאחר מכן רצפתכם תראה חדש ונוצצת.

חידוש מרצפות ישנות – למה לבצע דווקא חידוש?

קיימות עוד שיטות מגוון לביצוע חידוש מרצפות ישנות במקום הרצוי עליכם, אך בפועל, פעולות הליטוש והקרצוף הינן הפעולות הנבונות ביותר לבחור בהן בעקבות כמה סיבות:

כלכלי – ניתן לבצע החלפה של חלק מהאריחים, אך פעולה זו תעלה כסף רב לעומת פעולות הליטוש והפוליש השונות.

תוצאות בפועל – קיימות שיטות רבות שהן זולות יותר מביצוע חידוש באמצעות ליטוש וקרצוף, אך אלו לא בהכרח יניבו את התוצאות הרצויות.

כמובן שקיימים עוד יתרונות רבים בביצוע חידוש מרצפות ישנות באמצעות השיטות שצוינו כאן, כגון – חסכון בזמן, אך לסיכומו של עניין, ביצוע חידוש מרצפות ישנות באמצעות ליטוש וקרצוף הינן היעילות ביותר מבחינת אספקטים רבים ושונים.

חידוש מרצפות ללא פשרות.

להזמנת חידוש מרצפות ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו:

1800-200-406

סוגי פוליש לרצפה
סוגי פוליש לרצפה

אילו סוגי פוליש לרצפה קיימים? ובכן, ישנם מספר סוגים שונים, כאשר ישנן סוגי רצפות שלא כל פוליש יתאים להן. למעשה, ברגע שנסביר תראו שיש סוג מרצפות שלא מתאים להן אף פוליש סטנדרטי, אלא הן זקוקות לפוליש מאד ספציפי וייחודי (לא נגלה לכם עדיין באיזה סוג רצפה מדובר). סוגי פוליש לרצפה – שלושת

קרא עוד »
איך מלטשים שיש קיסר
איך מלטשים שיש

איך מלטשים שיש קיסר ככה שיראה חדש? כאשר מגיעים למצב שלאחר ניקיון יסודי לא ניתן לראות הבדל מספק כנראה שצריך להבין איך מלטשים שיש קיסר. מידע לגבי שיש קיסר איך מלטשים ולמה לשים לב, בהמשך הכתבה. איך מלטשים שיש קיסר ככה שיאיר את החלל כולו? ליטוש מדרגות לבניינים, בתים, וכל סוגי העסקים.

קרא עוד »
ליטוש בטון ידני ליטוש רצפת בטון
ליטוש רצפת בטון

ליטוש רצפת בטון –  ליטוש בטון קיים הוא אפשרי ואף רצוי,  שיוף בטון נעשה באופן מקצועי וישנה אפשרות לבצע אף ליטוש בטון ידני במקרים מסוימיים ובהתאם למצב הבטון והמראה אותו רוצים להשיג  שיוף בטון עם חברת פלורה, נחשבת לאחת המובילות בישראל בתחום הליטושים. אנו מספקים בכל רחבי הארץ שירות ליטוש רצפת בטון,

קרא עוד »
ליטוש וחידוש שיש מטבח
חידוש שיש למטבח

חידוש שיש למטבח היא משימה חשובה מפני שהו לב הבית. לא פעם ליטוש וחידוש שיש מטבח מקצועי משנה את פני החלל כולו ודרך חידוש שיש מטבח נותנים מראה חדיש לבית כולו. מידע על ליטוש שיש למטבח כולל חידוש שיש במטבח ולמה כדאי לעשות חידוש ליטוש שיש מטבח ? אין ספק שהשיש הוא

קרא עוד »
ליטוש מרצפות טרצו מחיר מצויין

ליטוש טרצו מחפשים ליטוש טרצו? מצאתם! *צוות אמין ומקצועי ביותר. *ניסיון רב בשוק העבודה בכל הנוגע לעבודות ליטוש מרצפות טרצו ועוד. *מגוון מחירים המלווים במבצעים והנחות. *שירות לקוחות מפנק עם מענה מיידי לכל שאלה בתחום ליטוש המרצפות. *זמינות מיידית לעבודות מיידיות. ליטוש מרצפות טרצו – מה זה מרצפת טרצו? ריצוף טרצו הינו

קרא עוד »
ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה

ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה ליטוש קרמיקה במידע על מה חשוב להכיר לפני שעושים פוליש לרצפת קרמיקה –  ליטוש אבן מחיר ועוד בנושא ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה מחפשים ליטוש מרצפות? מצאתם! *ליטוש לכל סוג של מרצפות: ליטוש שיש, ליטוש אבן ועוד… *ליטוש שיש מסוגים שונים ברמת איכות גבוהה לרצפה.

קרא עוד »
ליטוש מרצפות פלורה

חזרו אלי עם המבצע!

פתיחה
שלום..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?
Call Now Button