Slide background
פלורה
מזמינים את צוות פלורה והרצפה כמו חדשה!

להזמנות התקשרו:
1800-200-406

ליטוש מרצפות מכל הסוגים

ליטוש רצפה שיש

ליטוש רצפה שיש

חברתנו מומחית בליטוש רצפה שיש וליטוש רצפות בכלל. יש לנו ניסיון רב וצוות מקצועי, אדיב ומיומן. ריצוף שיש טבעי הוא עדיין אחד הריצופים היפים ביותר, וזאת למרות החיקויים שמייצרים היום לשיש טבעי. במאמר הנוכחי נסביר מהו ליטוש שיש, נכתוב על תהליך הליטוש ועוד.

ליטוש רצפה שיש

גם הריצוף היפה ביותר דוהה לאחר כמה שנות שימוש. הן מעצם השימוש והן מחמת שריטות הנוצרות כתוצאה מגרירת ריהוט כבד, תחת המקומות שהכיסאות ממוקמות שם. בעיקר כיסאות ‘סלוניות’ כבדות. כמו כן במשך השנים נוצרים כתמים חזקים על פני הריצוף וכן שקעים ובליטות. זה כמובן לא נוח ולא אסתטי, אפשר לראות זאת כשנשפך נוזל על הרצפה או כשעושים ספונז’ה עם מים, שכתוצאה מהשקיעות המים ‘מתבצרים’ במקום אחד ויוצרים שלולית על הריצוף. כדי לפתור את הבעיה אפשר לרצף מחדש, זה מצריך לקנות שיש חדש שעלותו גבוהה, להזמין רצף (עלות נוספת…) לפנות את הבית גם בזמן הריסת הריצוף הקודם וגם במהלך הריצוף מחדש וכו’. לעומת זאת קיים פתרון יותר פשוט ויותר קל, שהתוצאה תהייה זהה לריצוף שיש חדש. הפתרון הוא להזמין חברה המומחית לליטוש רצפה שיש. תנו לנו כמה ימים ויש לכם רצפת שיש חדשה…

ליטוש רצפה שיש

ליטוש רצפה שיש

ליטוש יהלום לרצפות מחיר ומידע נוסף

יותר מ-20 שנה של ליטוש מרצפות שיש

חברתנו נוסדה אי שם בתחילת שנות ה-2000, מאז – במשך יותר מ-20 שנה, אנו נותנים שירותי ליטוש מרצפות איכותי ומקצועי לכל סוגי המרצפות ובעיקר למרצפות שיש. יש לנו ניסיון בפרויקטים גדולים וקטנים, ניסיון שמבטיח שאתם תקבלו ליטוש שיש מקצועי ומבריק בכל מצב בו הוא נמצא. כשאתם מפקידים בידנו את העבודה אתם יכולים להיות רגועים שהשיש שלכם נמצא בידיים טובות. ליטוש רצפה שיש מוריד שריטות ומעלים סדקים וחורים מעל פני השיש. אנו עושים ליטוש לא רק לריצוף שיש, אלא לכל סוגי הריצופים ברמה גבוהה מאוד. כל ריצוף שאפשר להסיר ממנו שכבה דקה בלי לפגוע בחומר הוא ריצוף שכשיר לליטוש, מה שאומר שכל חומר העשוי אבן טבעית, שיש ובטון ניתן ללטש אותו ולשוות לו מראה חדש, ללא שייראה כל הבדל בינו לבין ריצוף שהוא חדש באמת.

ליטוש מרצפות שיש 

ליטוש מרצפות שיש

ליטוש פרקט מחיר ומידע נוסף

האם אפשר למסור על עבודות ליטוש שיש מחיר בטלפון?

כאמור, ליטוש השיש נעשה באמצעות שפשוף האבן או האלמנט המלוטש עד לחשיפת שכבה אחת מתחת לפני השטח. לאחר פעולת הליטוש מתגלה השיש על יופיו כפי שהיה הריצוף כשהיה חדש. רמת הליטוש, עוצמתו והעומק שלו תלוי בגיל הריצוף, בעומק וחוזק הכתמים וכן במצב השריטות והסדקים שעל פני הקרקע. לקביעת המחיר צריך לבדוק את מצב השיש בכל הפרטים שהוזכרו ורק אז ניתן לקבוע מחיר ריאלי שלא מתייקר תוך כדי העבודה… הערה: אנו יודעים שיהיו כאלה שיתנו הצעת מחיר בטלפון או באינטרנט ולאחר שתזמינו אותם פתאום יתווספו עלויות נוספות שלא סוכמו מראש, לכן עדיף להביא למקום חברה אמינה ומקצועית שיכולה כבר בפגישה אחת לזהות מה העבודה הדרושה ותיתן הצעת מחיר סופית ומקצועית. ועוד הערה חשובה מאוד: אל תסתפקו בשירות של חברה שעושה ליטוש ואינה נותנת הדרכה כיצד לתחזק נכון את הרצפה אחרי הליטוש.

ליטוש שיש מחיר

ליטוש שיש במחיר אטרקטיבי

ליטוש רצפת בטון מחיר ומידע נוסף

ליטוש שיש ללא אבק

לאחר שאנו נותנים הצעת מחיר ראלית וסופית, במידה ואנו סוגרים עסקה, אנו מביאים את מיטב המכשור והמכונות הטכנולוגיות והאיכותיות יחד עם הצוות המיומן והמנוסה שלנו שעושים עבודה מצוינת של ליטוש שיש ללא אבק כמעט. לפני אישור הזמנה, במידה ותרצו, נוכל להעביר לכם המלצות וחוות דעת של לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ. אנו עושים פוליש וליטוש רצפה שיש כבר יותר מ-20 שנה ואת תוצאות הניסיון אתם תראו אצלכם בבית בעבודת ליטוש נקייה ככל האפשר. כמו כן אנו מקפידים על שירות מעולה, הגעה בזמן שנקבע, ואנו בטוחים שתהיו מרוצים כמו שאר הלקוחות. הזמינו אותנו לבדיקה ולהצעת מחיר ללא התחייבות לליטוש שיש ללא אבק, או ליטוש של כל סוגי המרצפות וכן חידוש רובה, לבתים פרטיים, מוסדות ציבור, בתי כנסת, בתי מלון ועוד. מכשור מתקדם, צוות מנוסה וחומרי ניקוי איכותיים זה אנחנו!

ליטוש שיש ללא אבק

ליטוש שיש ללא אבק

ליטוש יהלום לרצפות מחיר ומידע נוסף


Call Now Button