Slide background
פלורה
מזמינים את צוות פלורה והרצפה כמו חדשה!

להזמנות התקשרו:
1800-200-406

ליטוש מרצפות מכל הסוגים

ליטוש רצפת בטון

ליטוש בטון ידני ליטוש רצפת בטון

ליטוש רצפת בטון –  ליטוש בטון קיים הוא אפשרי ואף רצוי,  שיוף בטון נעשה באופן מקצועי וישנה אפשרות לבצע אף ליטוש בטון ידני במקרים מסוימיים ובהתאם למצב הבטון והמראה אותו רוצים להשיג

 שיוף בטון עם חברת פלורה, נחשבת לאחת המובילות בישראל בתחום הליטושים. אנו מספקים בכל רחבי הארץ שירות ליטוש רצפת בטון, שיש, אבן, דקים ועוד. אנו עובדים עם ציוד מתקדם. צוות הניקיון שלנו מנוסה ומוכן לעמוד בפני כל האתגרים האפשריים על מנת שתוכלו לקבל רצפה מלוטשת נקיה וגם בטוחה ונוחה לשימוש. אין זה משנה אם יש לכם מחסן קטן, האנגר גדול או מפעל  או שטח פרטי-  אנו נבצע בעבורכם ליטוש בטון ברמה הגבוהה ביותר.

ליטוש רצפת בטון

ליטוש רצפת בטון

ניקיון לפני הכל –  שיוף בטון 

ליטוש בטון ידני – לפני תהליך ליטוש בטון הדבר החשוב ביותר הוא לבצע ניקיון כהלכה. כלומר להסיר מהרצפה את כל מה שניתן בצורה ידנית. אבק, לכלוך דברים שנדבקו אליו ועוד. רק לאחר שנעשה זאת, אנו ניגש לעבודת הליטוש. בעזרת המכונה, אנו מסירים את השכבה העליונה של הרצפה וחושפים את השכבה שלא פגועה. כך ניתן להיפטר משריטות, כתמים שלא יורדים ומפגעים שעלולים לגרום לאנשים ליפול והיפצע. כך שלמעשה, תהליך הליטוש אינו חשוב רק לאסתטיקה אלא גם לבטיחות.

מתי יש צורך לעשות זאת?   ליטוש בטון ידני

ליטוש בטון ידני

שיוף בטון

לאחר יצירת הבטון והחלקתו – אם זה עתה נוצקה הרצפה  במחסן או המפעל שלכם, חשוב לעשות לה תהליך ליטוש רצפת בטון. זה יעשה את ההבדל בין רצפה גסה ולבין רצפה יפה ונוצצת. בתהליך זה מוחדרים כימיקלים שהופכים את הרצפה לנקייה ומבריקה כך שהמראה שלה יהיה פחות תעשייתי ויותר אסטטי.

ליטוש רצפת בטון קיים – גם אם הרצפה שלכם קיימת עשרות שנים ומעולם לא טרחתם ללטש אותה, אין זה אומר שאי אפשר לבצע תהליך זה כעת. ליטוש רצפת בטון קיים היא משימה שנשמח לבצע בעבורכם בקלות. צוותי הניקיון שלנו, כאמור, פרוסים בכל רחבי הארץ ואנו מספקים שירות לעסקים גדולים, קטנים וגם לקוחות פרטיים.

איך עושים בחירה נכונה?  ליטוש בטון קיים

  • מומחים לליטוש – לא כל חברת ניקיון מספקת שירותי ליטוש תעשייתי. לכן חשוב לבחור בנותני שירות אשר מנוסים בנושא ליטוש רצפת בטון. אל תתפשרו בנושא זה במיוחד לא כאשר מדובר בשטח גדול. אחרת הזול עלול להפוך ליקר.
  • קחו הצעת מחיר לפי מטר – על מנת לקבל הצעת מחיר משתלמת, כזאת שיהיה באפשרותכם להשוות אותה בין כמה ספקים, יש לספק לבחרה את מידות השטח. עשו זאת בהתחלה ולא כאשר החברה מגיעה לעשות את העבודה, אחרת לא יהיה באפשרותכם לקבל הצעת מחיר מדויקת. כמו כן יכולים להיות גורמים אחרים שישפיעו על המחיר כמו תנאי השטח ולכן כדאי לבדוק את הכל ולספק כמה שיותר נתונים לחברת הליטוש.

ליטוש ריצוף – שיוף בטון קיים כולל החלקת משטח וחשוב לבצע את העבודה גם עם רצפת בטון קיים שבמצב כזה יהיה צורך בניקוי שכבות ישנות. ליטוש בטון ידני למשטחי בטון אפוקסי או מוחלק. יש שמשתמשים גם  בשיטת ליטוש היהלום. ניתן לבצע שיוף בטון גם על גבי אריחים של בטון המודבקים על גבי קירות. אנו בעלי יכולות ומיומנות בכל הקשור לנושא ליטוש בטון, ועל ידי עבודה נכונה ומדויקת, בשילוב של מכונות ושימוש בציוד ובחומרים האיכותיים ביותר.

ליטוש לבטון קיים

ליטוש בטון קיים

כאשר עושים ליטוש לריצוף שעשוי בטון יש להשתמש בדיסק או במכונה הייעודית לכך. יש לעבור עם חומר על מנת להפריד בין הבטון לאוויר, כאשר עושים עבודה יסודית עבודת הפוליש מורגשת ונשארת לאורך זמן רב. חשוב לבחור חברה בעלת ניסיון בליטושי בטון בפרט מפני שהו חומר שונה משאר המרצפות שלרוב מכירים בעולם הפוליש והליטושים. במידה ואתם מעוניינים בחידוש של משטח בטון כזה או אחר נשמח לעמוד לשירותכם, לייעץ לכם ולהעניק לכם הכוונה בעניין.

חשוב לא לפועל באופן עצמאי ללא ידע וניסיון על מנת לא לייצר יותר נזק מתועלת. כאשר עושים עבודת ליטוש בטון ידני כמו גם שיוף בטון אפשר לשלוט באופן הגימור בהתאם למראה אותו תירצו לקבל. ניתן להחליק או להשאיר מראה מחוספס וטבעי יותר, כפרי או יוקרתי והכל בהתאם למטרת המזמין

שיוף בטון

ליטוש בטון ידני

 

ליטוש בטון קיים | שיוף בטון | ליטוש בטון ידני


Call Now Button