Slide background
פלורה
מזמינים את צוות פלורה והרצפה כמו חדשה!

להזמנות התקשרו:
1800-200-406

ליטוש מרצפות מכל הסוגים

ליטוש טרצו מחיר

ליטוש רצפה מחיר

ליטוש טרצו מחיר והדברים החשובים שצריך לדעת לפני שמזמינים ליטוש מרצפות טרצו.

ליטוש מרצפות טרצו מחדש את הרצפה מבלי הצורך להשקיע בריצוף חדש. הליטוש מעניק מראה אחיד ומבריק לרצפה ומיישר אותה, מה שיכול להעניק לרצפה מראה חדש למשך בין 10 ל-15 שנים. אבל חשוב לציין כי מדובר בתהליך לא קצר, של כמה ימים לפחות, שבו הבית שלכם כמעט מושבת לחלוטין.

את עבודת הליטוש עושים בעזרת מכונות ליטוש מיוחדות שמייצרות לחץ כבד על הרצפה ומשיפות את השכבה העליונה בדרגות מתאימות. עד שמגעים לשכבה חדשה ונקייה שגורמת לרצפה להיראות כמו חדשה ולבסוף מחדשים את שכבת ההברקה והגנה בעזרת חומרי הגנה ואיטום כמו סילר או פוליש אקרילי ששומר על המרצפות מפני כתמים ושחיקה בעתיד.

התלהבתם מהקטע של הליטוש ואתם כבר רוצים להתקשר ולהזמין את השירות? חכו רגע – לא כל סוגי המרצפות יכולות לעבור ליטוש, ניתן לבצע רק ליטוש מרצפות טרצו, ליטוש רצפת שיש או ליטוש אבן קיסר.

ליטוש טרצו מחיר

ליטוש טרצו מחיר

ליטוש טרצו מחיר מומלץ

ליטוש מרצפות הוא שם יפה להשחזת רצפה והורדת שכבה דקה ממנה. התהליך מיישר את הרצפה ומעניק לה מראה אחיד, מבריק וחדש. זהו בעצם תהליך של חידוש מרצפות, בלי להחליף אותן.

בעל המקצוע עובר על הרצפה בעזרת מכונה מיוחדת שמשייפת את הרצפה בעזרת דיסקיות יהלום או אבן יהלום בדרגות שונות. המכונה חושפת את מראה המרצפות המקורי, ובכך גם מורידה את הכתמים שמעולם לא הצלחתם להסיר.

מחיר של ליטוש מרצפות נע בין כמה עשרות ש”ח למטר מרובע ועד מעל למאה שקלים למטר מרובע. המחיר עלול להתייקר במקרים הבאים:

  • סוגי שיש מסוימים – אם הרצפה שלכם עשויה משיש מסוג קוורץ או גרניט – אלה סוגי שיש שהליטוש שלהם קשה יותר, לוקח זמן רב יותר ולכן גם יקר יותר ויכול להגיע גם למאתיים שקלים למטר מרובע ואף יותר.
  • מרצפות עם חורים – ליטוש המרצפות יכול להתייקר גם אם הרצפה מלאה בחורים, מה שיאריך את פעולת הליטוש. עם זאת התוספת לא משמעותית – זה יגיע בערך למאה וחמישים שקלים בממוצע. למשל מרצפות מסוג שיש טרוונטין בדרך כלל מלאות בחורים ולכן הליטוש שלהן יקר יותר.
  • צבע המרצפות – עוד גורם שעלול להביא להתייקרות ליטוש המרצפות הוא הצבע. על מרצפות שחורות רואים את השריטות טוב יותר, ולכן עבודת הליטוש זהירה יותר, וגם זה עלול לייקר ולעלות את מחיר ליטוש המרצפות למאה חמישים שקלים למטר מרובע ואף למעלה מזה.

מתי כדאי לבצע ליטוש למרצפות?

ליטוש מרצפות הוא הפתרון המתאים אם הרצפה שלכם כבר דהויה, יש בה הבדלי גובה בין המרצפות, או שיש בה הרבה שריטות מגרירת רהיטים לאורך השנים. אתם לא חייבים לענות על כל הקרטריונים אגב, אם הרצפה בבית שלכם פשוט לא נראית טוב בעיניכם, ליטוש רצפות יפתור את זה.

יש לכם מרצפות ישנות בבית שאיבדו את הברק שלהן? אתם מתלבטים האם להחליף את המרצפות או להעביר אותן חידוש וליטוש מקצועי? אתם חושבים נכון. ולנו יש גם הסבר לכך וגם פתרון מעולה, מבריק ומשתלם!

הרבה מאיתנו ממהרים להחליף מרצפות ישנות, או לרצף עליהן אריחי קרמיקה חדשים. אבל לא מומלץ לבצע זאת, במיוחד שיש את האפשרות היותר אטרקטיבית שהיא ליטוש למרצפות הישנות. עם רמת תוצאות גבוהה והברקה שנשמרת לאורך שנים.

ליטוש מרצפות טרצו מחיר

ליטוש מרצפות טרצו מחיר

אז מה הוא בעצם תהליך הליטוש

השלב הראשון בליטוש מרצפות הוא מילוי הפוגות. הפוגות אלה הרווחים שבין האריחים ברצפה, והם נקראים בעברית יפה גם “מישק”. בשלב הזה בעל המקצוע ירחיב את הפוגות וימרח בהן דבק אפוקסי בצבע שמתאים לצבע המרצפות שלכם כדי שאחר כך בפעולת הליטוש הפוגות ישתלבו בהרמוניה עם המרצפות והרצפה תקבל מראה אחיד וחלק.

אחרי ההכנות מגיע שלב פעולת ליטוש המרצפות עצמו. בהתחלה בעל המקצוע יעבור במכונה מיוחדת על הרצפה וישחיז אותה בעזרת מים. הוא יתחיל בדרגת יהלום נמוכה, מספר 1 בדרך כלל, כלומר כזו שמשחיזה את הרצפה בצורה מחוספסת יחסית, ואז יעלה שלב-שלב.

שימו לב – עיקרון חשוב בליטוש מרצפות הוא עיקרון ההדרגה. מכונת הליטוש בדרך כלל מכילה 7 דרגות, וליטוש טוב מצריך מעבר הדרגתי על הרצפה בלפחות 5-6 דרגות ליטוש ולא פחות.

אנו, בחברת פלורה ליטוש ופוליש, מקפידים לעבור על כל חלק ברצפה בכל 7 הדרגות עם המכונה, ובכך מבטיחים ליטוש איכותי ורצפה חלקה ומבריקה כמו חדשה.

לאחר שסיימנו, ובשביל להשלים את העבודה, ולהוסיף לרצפה מראה מבריק עוד יותר, אנו מציעים לחזור לבית הלקוח לאחר כשבוע ולהוסיף פוליש יהלום.

ההברקה של פוליש יהלום היא הרבה יותר מרשימה מזו של פעולת הליטוש בלבד, ולכן מרבית הלקוחות מעדיפים להוסיף גם את זה – אבל דעו שזה ממש לא חובה כחלק מהתהליך. תמיד תוכלו לראות את הרצפה אחרי הליטוש, ולהחליט אם בא לכם פיניש של פוליש יהלום או לא.


Call Now Button