בס"ד

שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

ליטוש מרצפות | ליטוש שיש | ליטוש אבן

חידוש דק

תוכן עניינים

חידוש דק אורן – מה חשוב לדעת לפני ליטוש דק אורן ואיך חידוש עץ נעשה באופן יסודי? חברת ניקיון פלורה מתמקצעת בכל הקשור אל חידוש דק בין אם מדובר על חידוש דק אורן אלון, ולמה לא ניתן לבצע חידוש דק סינטטי על ידי ליטוש

עבר קיץ או חורף קשה על הדק שלכם ואתם רוצים להחזיר לו את המראה הנקי והאיכותי? ליטוש דק ע"י חברת ניקיון איכותית היא הבחירה הנכונה. אנו בפלורה לא מתמחים אך ורק בנושא ליטוש מרצפות אלא גם בנושא ליטוש כמו גם שימון דק. ניתן להזמין את השירות בכל רחבי הארץ. אנו שולחים צוותי ניקיון איכותיים ומנוסים מדן ועד אילת.

"<yoastmark

שירות מקצועי של ליטושים דק אורן

חידוש מרצפות ישנות – ישנם דקים מסוגים שונים. ככל שהדק הינו איכותי יותר, כך הוא יחזיק זמן מעמד יותר וכך יהיה צורך מופחת יותר בנושא חידוש דק. איך זה בא לידי ביטוי?

שימון דק –  פעם בשנה, כדאי מאוד לשמן את הדק על מנת לשמור על עמידותו מפני מזג האוויר. יש לרכוש חומר המיועד לכך. בכל פעם שמתקינים דק חדש, עושים פעולה זו. כאשר מדובר בדק בעל שטח קטן, אפשר לעשות זאת לבד. אבל כאשר השטח הוא גדול, עדיף להזמין חברת ניקיון המספקת את השירות הזה בצורה זריזה עם הכלים המתאימים לעבודה.

ליטוש דק –  כאשר הדק פגוע, מוכתם ללא סיכוי לנקות או פגוע, לפני שעושים את תהליך השימון, מבצעים ליטוש. במקרים רבים אפשר להציל את הדק מהחלפה. לא כדאי לעשות תהליך ליטוש דקים בצורה עצמאית, אלא להזמין שירות מקצועי.

ליטוש דק אורן – איך לשמור על הדק לאורך שנים

"חידוש

הרטיבות גורמת לעץ להתנפח ולהתפרק עם השנים במידה והוא לא מתוחזק כמו שצריך. מלבד תהליך חידוש עץ, במידת האפשר כדאי להתקין פרגולה מעל הדק. כך שאם אתם משתמשים בשקים במקום בריצוף בחצר שלכם, כדאי להתקין על רוב השטח שלו פרגולה. יחד עם זאת, לא תמיד צריך וניתן לעשות זאת, למשל כאשר מדובר בשביל.

 ניקוי דק

אל תתנו למזג האוויר להיות זה שעושה למעשה ליטוש דק בצורה טבעית. נקו אותו בעצמכם אחת לשבוע ע"י מטאטא בדיוק כמו שאתם מנקים את הבית שלכם. חול, אבק וגורמים אחרים יכולים לפגוע בו, לחדור בין הקורות וכך לגרום לשחיקה מהירה יותר של החומר  ובצורך לביצוע תהליך של ליטוש מוקדם מהצפוי.

מתי צריך לתחזק אותו?

במזג אוויר רגיל שאינו קיצוני, כלומר חורפים קרים וגשומים במיוחד או עונות קיץ פשוטות אפשר לבצע את עבודת התחזוקה, הכוללת שימון דק, פעם בשנה. במצבים קיצוניים של מזג אוויר, כדאי לבצע ליטוש דק בסוף העונה. כך שלפעמים יכול להיות מצב שיהיה עליכם לבצע ריענון כל חצי שנה. אבל לרוב מדובר בתהליך שמתרחש פעם בשנה, כי כידוע, בישראל אין חורפים קשים במיוחד.

חידוש עץ

ליטוש בטון ועץ אינם אותה התמחות. חשוב לבחור חברה המבצעת חידוש דק אורן באופן יום יומי על מנת להבטיח מיומנות שלא יפגע הדק וישמר כמו שצריך לאורך תהליך ליטוש דק אורן על מנת להגיע אל חידוש עץ משמעותי. מתי יש לבצע חידוש? כמובן שמומלץ לא לחכות למצב בו העץ לגמרי הרוס אך ניתן לבצע ליטוש דק אורן לדוגמה, כמעט בכל שלב. ליטוש דק אורן או חידוש עץ מכל סוג שהוא, חשוב לבצע באופן מדויק – לרוב חידוש לעץ ובמידה ולא מדובר על דמוי עץ, החידוש יעשה על ידי ליטוש עץ והורדה של שכבה עליונה על מנת להעלות שכבה חדשה ורעננה.

"חידוש

הרבה טועים לחשוב שכאשר דק העץ נראה עייף וישן זה זמן לשיפוץ והחלפת הדק אך אין צורך בכך. ליטוש דק עץ שנעשה באופן מדויק יביא לחידוש של הדק ויטפל אף בשריטות בורות קטנים וחתכים. יש לוודא כי חברת הניקיון אותה בחרתם מצוידת במכשור הנדרש על מנת לבצע עבודה נקיה, מהירה ויסודית. ניתן בזכות האפשרות של חידוש לא להיכנס לשיפוץ, להחלפת רצפה, לעלויות ולבלגן שלעיתים חווים בזמן שיפוצים מסוג זה. במידה ואתם מרגישים שהדק שלכם זקוק לריענון, תוכלו לפנות אלינו בכל שלב בדרך ולקבל ייעוץ והכוונה על מה המהלך הנכון ביותר עבור סוג העץ של הדק הרלוונטי

ליטוש דק אורן | חידוש עץ

 

 

סוגי פוליש לרצפה
סוגי פוליש לרצפה

אילו סוגי פוליש לרצפה קיימים? ובכן, ישנם מספר סוגים שונים, כאשר ישנן סוגי רצפות שלא כל פוליש יתאים להן. למעשה, ברגע שנסביר תראו שיש סוג מרצפות שלא מתאים להן אף פוליש סטנדרטי, אלא הן זקוקות לפוליש מאד ספציפי וייחודי (לא נגלה לכם עדיין באיזה סוג רצפה מדובר). סוגי פוליש לרצפה – שלושת

קרא עוד »
איך מלטשים שיש קיסר
איך מלטשים שיש

איך מלטשים שיש קיסר ככה שיראה חדש? כאשר מגיעים למצב שלאחר ניקיון יסודי לא ניתן לראות הבדל מספק כנראה שצריך להבין איך מלטשים שיש קיסר. מידע לגבי שיש קיסר איך מלטשים ולמה לשים לב, בהמשך הכתבה. איך מלטשים שיש קיסר ככה שיאיר את החלל כולו? ליטוש מדרגות לבניינים, בתים, וכל סוגי העסקים.

קרא עוד »
ליטוש בטון ידני ליטוש רצפת בטון
ליטוש רצפת בטון

ליטוש רצפת בטון –  ליטוש בטון קיים הוא אפשרי ואף רצוי,  שיוף בטון נעשה באופן מקצועי וישנה אפשרות לבצע אף ליטוש בטון ידני במקרים מסוימיים ובהתאם למצב הבטון והמראה אותו רוצים להשיג  שיוף בטון עם חברת פלורה, נחשבת לאחת המובילות בישראל בתחום הליטושים. אנו מספקים בכל רחבי הארץ שירות ליטוש רצפת בטון,

קרא עוד »
ליטוש וחידוש שיש מטבח
חידוש שיש למטבח

חידוש שיש למטבח היא משימה חשובה מפני שהו לב הבית. לא פעם ליטוש וחידוש שיש מטבח מקצועי משנה את פני החלל כולו ודרך חידוש שיש מטבח נותנים מראה חדיש לבית כולו. מידע על ליטוש שיש למטבח כולל חידוש שיש במטבח ולמה כדאי לעשות חידוש ליטוש שיש מטבח ? אין ספק שהשיש הוא

קרא עוד »
ליטוש מרצפות טרצו מחיר מצויין

ליטוש טרצו מחפשים ליטוש טרצו? מצאתם! *צוות אמין ומקצועי ביותר. *ניסיון רב בשוק העבודה בכל הנוגע לעבודות ליטוש מרצפות טרצו ועוד. *מגוון מחירים המלווים במבצעים והנחות. *שירות לקוחות מפנק עם מענה מיידי לכל שאלה בתחום ליטוש המרצפות. *זמינות מיידית לעבודות מיידיות. ליטוש מרצפות טרצו – מה זה מרצפת טרצו? ריצוף טרצו הינו

קרא עוד »
ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה

ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה ליטוש קרמיקה במידע על מה חשוב להכיר לפני שעושים פוליש לרצפת קרמיקה –  ליטוש אבן מחיר ועוד בנושא ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה מחפשים ליטוש מרצפות? מצאתם! *ליטוש לכל סוג של מרצפות: ליטוש שיש, ליטוש אבן ועוד… *ליטוש שיש מסוגים שונים ברמת איכות גבוהה לרצפה.

קרא עוד »
ליטוש מרצפות פלורה

חזרו אלי עם המבצע!

פתיחה
שלום..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?
Call Now Button