Slide background
פלורה
מזמינים את צוות פלורה והרצפה כמו חדשה!

להזמנות התקשרו:
1800-200-406

ליטוש מרצפות מכל הסוגים

חידוש דק

חידוש דק אורן – מה חשוב לדעת לפני ליטוש דק אורן ואיך חידוש עץ נעשה באופן יסודי? חברת ניקיון פלורה מתמקצעת בכל הקשור אל חידוש דק בין אם מדובר על חידוש דק אורן אלון, ולמה לא ניתן לבצע חידוש דק סינטטי על ידי ליטוש

עבר קיץ או חורף קשה על הדק שלכם ואתם רוצים להחזיר לו את המראה הנקי והאיכותי? ליטוש דק ע”י חברת ניקיון איכותית היא הבחירה הנכונה. אנו בפלורה לא מתמחים אך ורק בנושא ליטוש מרצפות אלא גם בנושא ליטוש כמו גם שימון דק. ניתן להזמין את השירות בכל רחבי הארץ. אנו שולחים צוותי ניקיון איכותיים ומנוסים מדן ועד אילת.

"<yoastmark

שירות מקצועי של ליטושים דק אורן

חידוש מרצפות ישנות – ישנם דקים מסוגים שונים. ככל שהדק הינו איכותי יותר, כך הוא יחזיק זמן מעמד יותר וכך יהיה צורך מופחת יותר בנושא חידוש דק. איך זה בא לידי ביטוי?

שימון דק –  פעם בשנה, כדאי מאוד לשמן את הדק על מנת לשמור על עמידותו מפני מזג האוויר. יש לרכוש חומר המיועד לכך. בכל פעם שמתקינים דק חדש, עושים פעולה זו. כאשר מדובר בדק בעל שטח קטן, אפשר לעשות זאת לבד. אבל כאשר השטח הוא גדול, עדיף להזמין חברת ניקיון המספקת את השירות הזה בצורה זריזה עם הכלים המתאימים לעבודה.

ליטוש דק –  כאשר הדק פגוע, מוכתם ללא סיכוי לנקות או פגוע, לפני שעושים את תהליך השימון, מבצעים ליטוש. במקרים רבים אפשר להציל את הדק מהחלפה. לא כדאי לעשות תהליך ליטוש דקים בצורה עצמאית, אלא להזמין שירות מקצועי.

ליטוש דק אורן – איך לשמור על הדק לאורך שנים

"חידוש

הרטיבות גורמת לעץ להתנפח ולהתפרק עם השנים במידה והוא לא מתוחזק כמו שצריך. מלבד תהליך חידוש עץ, במידת האפשר כדאי להתקין פרגולה מעל הדק. כך שאם אתם משתמשים בשקים במקום בריצוף בחצר שלכם, כדאי להתקין על רוב השטח שלו פרגולה. יחד עם זאת, לא תמיד צריך וניתן לעשות זאת, למשל כאשר מדובר בשביל.

 ניקוי דק

אל תתנו למזג האוויר להיות זה שעושה למעשה ליטוש דק בצורה טבעית. נקו אותו בעצמכם אחת לשבוע ע”י מטאטא בדיוק כמו שאתם מנקים את הבית שלכם. חול, אבק וגורמים אחרים יכולים לפגוע בו, לחדור בין הקורות וכך לגרום לשחיקה מהירה יותר של החומר  ובצורך לביצוע תהליך של ליטוש מוקדם מהצפוי.

מתי צריך לתחזק אותו?

במזג אוויר רגיל שאינו קיצוני, כלומר חורפים קרים וגשומים במיוחד או עונות קיץ פשוטות אפשר לבצע את עבודת התחזוקה, הכוללת שימון דק, פעם בשנה. במצבים קיצוניים של מזג אוויר, כדאי לבצע ליטוש דק בסוף העונה. כך שלפעמים יכול להיות מצב שיהיה עליכם לבצע ריענון כל חצי שנה. אבל לרוב מדובר בתהליך שמתרחש פעם בשנה, כי כידוע, בישראל אין חורפים קשים במיוחד.

חידוש עץ

ליטוש בטון ועץ אינם אותה התמחות. חשוב לבחור חברה המבצעת חידוש דק אורן באופן יום יומי על מנת להבטיח מיומנות שלא יפגע הדק וישמר כמו שצריך לאורך תהליך ליטוש דק אורן על מנת להגיע אל חידוש עץ משמעותי. מתי יש לבצע חידוש? כמובן שמומלץ לא לחכות למצב בו העץ לגמרי הרוס אך ניתן לבצע ליטוש דק אורן לדוגמה, כמעט בכל שלב. ליטוש דק אורן או חידוש עץ מכל סוג שהוא, חשוב לבצע באופן מדויק – לרוב חידוש לעץ ובמידה ולא מדובר על דמוי עץ, החידוש יעשה על ידי ליטוש עץ והורדה של שכבה עליונה על מנת להעלות שכבה חדשה ורעננה.

"חידוש

הרבה טועים לחשוב שכאשר דק העץ נראה עייף וישן זה זמן לשיפוץ והחלפת הדק אך אין צורך בכך. ליטוש דק עץ שנעשה באופן מדויק יביא לחידוש של הדק ויטפל אף בשריטות בורות קטנים וחתכים. יש לוודא כי חברת הניקיון אותה בחרתם מצוידת במכשור הנדרש על מנת לבצע עבודה נקיה, מהירה ויסודית. ניתן בזכות האפשרות של חידוש לא להיכנס לשיפוץ, להחלפת רצפה, לעלויות ולבלגן שלעיתים חווים בזמן שיפוצים מסוג זה. במידה ואתם מרגישים שהדק שלכם זקוק לריענון, תוכלו לפנות אלינו בכל שלב בדרך ולקבל ייעוץ והכוונה על מה המהלך הנכון ביותר עבור סוג העץ של הדק הרלוונטי

ליטוש דק אורן | חידוש עץ

 

 


Call Now Button