בס"ד

שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

ליטוש מרצפות | ליטוש שיש | ליטוש אבן

עיגון מכני לשיש

תוכן עניינים


זקוקים לשירות עיגון מכני לשיש? אנו שולחים צוותים מקצועיים ומנוסים לכל רחבי הארץ למגוון פרויקטים. להזמנת השירות ניתן להשאיר פרטים באתר או ליצור קשר טלפוני.


פלורה הוקמה לפני למעלה מעשרים שנה ומתמחה בפוליש וליטוש מרצפות מכל הסוגים. החברה מציעה מעטפת שירותים רחבה ומקיפה הכוללת בין השאר ניקוי וחידוש מרצפות, עיגון מכני לשיש ולאבן, פוליש לכל סוגי הרצפות, ליטוש מרצפות ומדרגות, ליטוש חזיתות וריצוף חזית מבנים באמצעות אריחי שיש ואבן. 
כחברה מובילה בתחומה פלורה מחויבת לסטנדרטים גבוהים במיוחד בתחומי שירות, מקצועיות, אמינות ובטיחות בעבודה. החברה מתחייבת למחירים משתלמים ושווים לכל כיס. כל לקוח זוכה לעבודה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר, בהתחייבות. לפרטים נוספים ולהזמנת שירות התקשרו עכשיו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי. 

עיגון מכני לשיש
עיגון מכני לשיש

התקן הישראלי לריצוף וחיפוי בשיש


מכון התקנים הישראלי עדכן והרחיב לאחרונה את תו התקן הישראלי ת"י 1555 חלק 2 העוסק בדרישות לחיפוי קירות פנים וחוץ בשיש בשיטת ההדבקה בשילוב של עיגון מכני לשיש. מאחר ורוב הבניינים החדשים בישראל מחופים בשיש או באריחי אבן טבעית, יש לעגן ולחזק את אריחי החיפוי אחת לתקופה מאחר ואלה עלולים עם הזמן ליפול ולסכן את חיי הדיירים והולכי הרגל באזור, ולגרום לנזקי רכוש. 


בישראל יש שלוש שיטות עיקריות להצמדת אריחי חיפוי משיש לקירות הבניין, השיטה הפופולרית ביותר היא שיטת החיפוי הרטוב. בשיטה זו מחברים את אריחי החיפוי משיש בעזרת חוט קשירה, לרוב מנירוסטה, אל רשת מתכת המעוגנת אל קיר המבנה בעזרת מיתדים ייעודיים. בהתאם לת"י 2378/2 יש למלא את המרווחים בין אריחי החיפוי משיש לקירות המבנה בעזרת טיט. 
בשיטת החיפוי היבש יש לעגן את אריחי החיפוי משיש בעזרת אביזר העשוי מנירוסטה ומעוגן לקיר הבניין באמצעות מיתדים ייעודיים. בשיטת ההדבקה, שיטה נפוצה להצמדת אריחי חיפוי משיש, מדביקים את האריחים בדבק ייעודי. 


עיגון וחיזוק אריחי שיש


כאשר מגלים כי אריחי החיפוי משיש נושרים או עומדים ליפול יש לקרוא לחברה מקצועית ובעלת ציוד מתאים לעיגון וחיזוק האריחים לקיר המבנה. החברה מבצעת בדיקה קפדנית על מנת להעריך את התשתיות והחומרים ובהתאם לכך תגיש הצעה הכוללת עיגון מכני לשיש, בהתאם לשיטת העיגון או ההדבקה הקיימת. עיגון מכני לשיש כולל קידוח רטוב במקדחת יהלום ועיגון האריחים בהתאם לתקנים המחייבים. 
 

סוגי פוליש לרצפה
סוגי פוליש לרצפה

אילו סוגי פוליש לרצפה קיימים? ובכן, ישנם מספר סוגים שונים, כאשר ישנן סוגי רצפות שלא כל פוליש יתאים להן. למעשה, ברגע שנסביר תראו שיש סוג מרצפות שלא מתאים להן אף פוליש סטנדרטי, אלא הן זקוקות לפוליש מאד ספציפי וייחודי (לא נגלה לכם עדיין באיזה סוג רצפה מדובר). סוגי פוליש לרצפה – שלושת

קרא עוד »
איך מלטשים שיש קיסר
איך מלטשים שיש

איך מלטשים שיש קיסר ככה שיראה חדש? כאשר מגיעים למצב שלאחר ניקיון יסודי לא ניתן לראות הבדל מספק כנראה שצריך להבין איך מלטשים שיש קיסר. מידע לגבי שיש קיסר איך מלטשים ולמה לשים לב, בהמשך הכתבה. איך מלטשים שיש קיסר ככה שיאיר את החלל כולו? ליטוש מדרגות לבניינים, בתים, וכל סוגי העסקים.

קרא עוד »
ליטוש בטון ידני ליטוש רצפת בטון
ליטוש רצפת בטון

ליטוש רצפת בטון –  ליטוש בטון קיים הוא אפשרי ואף רצוי,  שיוף בטון נעשה באופן מקצועי וישנה אפשרות לבצע אף ליטוש בטון ידני במקרים מסוימיים ובהתאם למצב הבטון והמראה אותו רוצים להשיג  שיוף בטון עם חברת פלורה, נחשבת לאחת המובילות בישראל בתחום הליטושים. אנו מספקים בכל רחבי הארץ שירות ליטוש רצפת בטון,

קרא עוד »
ליטוש וחידוש שיש מטבח
חידוש שיש למטבח

חידוש שיש למטבח היא משימה חשובה מפני שהו לב הבית. לא פעם ליטוש וחידוש שיש מטבח מקצועי משנה את פני החלל כולו ודרך חידוש שיש מטבח נותנים מראה חדיש לבית כולו. מידע על ליטוש שיש למטבח כולל חידוש שיש במטבח ולמה כדאי לעשות חידוש ליטוש שיש מטבח ? אין ספק שהשיש הוא

קרא עוד »
ליטוש מרצפות טרצו מחיר מצויין

ליטוש טרצו מחפשים ליטוש טרצו? מצאתם! *צוות אמין ומקצועי ביותר. *ניסיון רב בשוק העבודה בכל הנוגע לעבודות ליטוש מרצפות טרצו ועוד. *מגוון מחירים המלווים במבצעים והנחות. *שירות לקוחות מפנק עם מענה מיידי לכל שאלה בתחום ליטוש המרצפות. *זמינות מיידית לעבודות מיידיות. ליטוש מרצפות טרצו – מה זה מרצפת טרצו? ריצוף טרצו הינו

קרא עוד »
ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה

ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה ליטוש קרמיקה במידע על מה חשוב להכיר לפני שעושים פוליש לרצפת קרמיקה –  ליטוש אבן מחיר ועוד בנושא ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה מחפשים ליטוש מרצפות? מצאתם! *ליטוש לכל סוג של מרצפות: ליטוש שיש, ליטוש אבן ועוד… *ליטוש שיש מסוגים שונים ברמת איכות גבוהה לרצפה.

קרא עוד »
ליטוש מרצפות פלורה

חזרו אלי עם המבצע!

פתיחה
שלום..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?
Call Now Button