בס"ד

שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

ליטוש מרצפות | ליטוש שיש | ליטוש אבן

עיגון מכני לאבן

תוכן עניינים

ברוב המבנים החדשים בארץ יש חיפוי קירות באבן טבעית או מלאכותית, עם זאת לאחר מספר שנים עלולים אריחי החיפוי ליפול מטה, לסכן חיים ולגרום לנזקי רכוש. כאשר מגלים כי אריחי החיפוי מאבן עומדים ליפול או נפלו יש לקרוא לחברה מקצועית המתמחה בעבודות עיגון מכני לאבן. חברת פלורה היא מהחברות המובילות בארץ לליטוש, ריצוף ועיגון אריחי אבן. לחברה ניסיון של למעלה מ- 20 שנה והיא מחויבת לבצע עיגון מכני לאבן בהתאם לתקנים המחמירים והקפדניים ביותר. למידע נוסף, לייעוץ, להצעת מחיר ולהזמנת שירות, השאירו עכשיו פרטים בדף יצירת קשר ונחזור אליכם במהירות האפשרית.

עיגון חיפויי אבן בהתאם לתקנים המחייבים והמחמירים


בבנייה החדשה בישראל נהוג לחפות את קירות המבנה בעזרת אריחי חיפוי מאבן או משיש. יש שלוש שיטות להצמדת אריחי החיפוי מאבן, שיטת החיפוי הרטוב, חיפוי יבש והדבקה. השיטה הנפוצה ביותר בארץ היא שיטת החיפוי הרטוב באמצעותה מחברים את האריחים לרשת מתכת מעוגנת לקיר בעזרת חוט קשירה מנירוסטה, כאשר את הרשת העשויה מתכת יש לעגן לקיר בעזרת מיתדים. בשיטת החיפוי היבש מעגנים את אריחי האבן לקיר בעזרת מיתד ייעודי, ובשיטת ההדבקה מצמידים את האריחים לקיר בעזרת דבק ייעודי.     

עיגון מכני לאבן
עיגון מכני לאבן


עם זאת, הניסיון מראה כי שיטות העיגון הקיימות אינו מוכיחות את עצמן לאורך זמן בגלל יישום לקוי וחוסר מקצועיות, בחירה לא נכונה של חומרים לעיגון האריחים לקיר וכתוצאה משימוש במיתדים או דבקים שאינם מתאימים לתשתית הקיימת של הבניין. לכן, יש לבצע עיגון מכני לאבן על מנת לחזק את האריחים ולקבע אותם באמצעות מיתדים ייעודיים.את המיתדים יש להחדיר באמצעות קידוח דרך אריחי החיפוי מאבן. כיום, בבנייה החדשה נהוג לבצע עיגון מכני של האריחים מאבן כבר בזמן ההתקנה על מנת למנוע את נפילתם לאחר תקופה קצרה, כדי להגביר את הבטיחות וכדי לחסוך בעלויות. 


עיגון מכני מקצועי ובטיחותי


עיגון מכני לאבן אינו דבר של מה בכך ויש לבצעו רק על ידי חברה מקצועית ובעלת ניסיון וידע רב. יש לבצע את העיגון בהתאם לתקנים המחמירים בנושא, ביניהם ת"י 1555 ות"י 1920. 

סוגי פוליש לרצפה
סוגי פוליש לרצפה

אילו סוגי פוליש לרצפה קיימים? ובכן, ישנם מספר סוגים שונים, כאשר ישנן סוגי רצפות שלא כל פוליש יתאים להן. למעשה, ברגע שנסביר תראו שיש סוג מרצפות שלא מתאים להן אף פוליש סטנדרטי, אלא הן זקוקות לפוליש מאד ספציפי וייחודי (לא נגלה לכם עדיין באיזה סוג רצפה מדובר). סוגי פוליש לרצפה – שלושת

קרא עוד »
איך מלטשים שיש קיסר
איך מלטשים שיש

איך מלטשים שיש קיסר ככה שיראה חדש? כאשר מגיעים למצב שלאחר ניקיון יסודי לא ניתן לראות הבדל מספק כנראה שצריך להבין איך מלטשים שיש קיסר. מידע לגבי שיש קיסר איך מלטשים ולמה לשים לב, בהמשך הכתבה. איך מלטשים שיש קיסר ככה שיאיר את החלל כולו? ליטוש מדרגות לבניינים, בתים, וכל סוגי העסקים.

קרא עוד »
ליטוש בטון ידני ליטוש רצפת בטון
ליטוש רצפת בטון

ליטוש רצפת בטון –  ליטוש בטון קיים הוא אפשרי ואף רצוי,  שיוף בטון נעשה באופן מקצועי וישנה אפשרות לבצע אף ליטוש בטון ידני במקרים מסוימיים ובהתאם למצב הבטון והמראה אותו רוצים להשיג  שיוף בטון עם חברת פלורה, נחשבת לאחת המובילות בישראל בתחום הליטושים. אנו מספקים בכל רחבי הארץ שירות ליטוש רצפת בטון,

קרא עוד »
ליטוש וחידוש שיש מטבח
חידוש שיש למטבח

חידוש שיש למטבח היא משימה חשובה מפני שהו לב הבית. לא פעם ליטוש וחידוש שיש מטבח מקצועי משנה את פני החלל כולו ודרך חידוש שיש מטבח נותנים מראה חדיש לבית כולו. מידע על ליטוש שיש למטבח כולל חידוש שיש במטבח ולמה כדאי לעשות חידוש ליטוש שיש מטבח ? אין ספק שהשיש הוא

קרא עוד »
ליטוש מרצפות טרצו מחיר מצויין

ליטוש טרצו מחפשים ליטוש טרצו? מצאתם! *צוות אמין ומקצועי ביותר. *ניסיון רב בשוק העבודה בכל הנוגע לעבודות ליטוש מרצפות טרצו ועוד. *מגוון מחירים המלווים במבצעים והנחות. *שירות לקוחות מפנק עם מענה מיידי לכל שאלה בתחום ליטוש המרצפות. *זמינות מיידית לעבודות מיידיות. ליטוש מרצפות טרצו – מה זה מרצפת טרצו? ריצוף טרצו הינו

קרא עוד »
ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה

ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה ליטוש קרמיקה במידע על מה חשוב להכיר לפני שעושים פוליש לרצפת קרמיקה –  ליטוש אבן מחיר ועוד בנושא ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה מחפשים ליטוש מרצפות? מצאתם! *ליטוש לכל סוג של מרצפות: ליטוש שיש, ליטוש אבן ועוד… *ליטוש שיש מסוגים שונים ברמת איכות גבוהה לרצפה.

קרא עוד »
ליטוש מרצפות פלורה

חזרו אלי עם המבצע!

פתיחה
שלום..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?
Call Now Button