Slide background
פלורה
מזמינים את צוות פלורה והרצפה כמו חדשה!

להזמנות התקשרו:
1800-200-406

ליטוש מרצפות מכל הסוגים

עבודות ליטוש שיש

עבודת ליטוש מרצפות

עבודות ליטוש שיש יש לעשות ברמה גבוהה. כאשר עושים עבודות ליטוש מרצפות באופן לא מקצועי, הדבר מורגש ברמת התוצאה. עבודת ליטוש שיש שמחזיקה לאורך זמן תהיה עבודת ליטוש רצפה איכותית הנעשית בעזרת החומרים הטובים והאיכותיים ביותר. לעבודה איכותית יהיו תוצאות מרשימות ובעלי עמידות לאורך זמן.

עבודות ליטוש שיש

עבודות ליטוש שיש

עבודות ליטוש מרצפות

עבודות ליטוש שיש כמו גם עבודות ליטוש מרצפות חשוב לעשות באופן מקצועי. עבודת ליטוש שיש בינונית תעלה תוצאות לא מספקות ותהיה תחושה של רצפה שלא עברה חידוש יסודי. אנו חברת ליטוש המתמחה בכל הקשור אל עבודות ליטוש שיש וסוגי המרצפות למיניהם. חברת פלורה מביאה עמה ניסיון רב ואת כל הנדרש על מנת לבצע ליטוש ברמה גבוהה. בשונה מפוליש או ניקוי יסודי, עבודת ליטוש מרצפות יכולה לחדש רצפה ולא רק לנקות אותה.

חשוב שלחברה המלטשת את המרצפות שלך יהיה את המכשור, החומרים הרלוונטיים והציוד הנדרש בתחום הליטוש על מנת לחדש כל סוג של משטח, וזאת בהנחה שלא מדובר על משטחים סינטטיים אותם לא ניתן ללטש כלל.  אנו בוחרים את הצוות שלנו בקפידה ומעבירים כל אחד ואחת את הכשרה המקצועית ביותר בתחום תחת פיקוח צמוד, בשונה מחברות רבות הרגילות לעבוד בתנאים מסוימים כמו חללים ללא ריהוט ואכלוס, אנו רגילים לעבוד בתנאים משתנים כולל במקומות מגורים או עסקים מאוכלסים עם רהיטים ויודעים כיצד לשמור על החפצים ולעבוד תוך שמירה על סביבת עבודה נקייה.

עבודות ליטוש מרצפות מספקת לכם:

עבודת ליטוש מרצפות

עבודת ליטוש שיש

עבודת ליטוש שיש עבודות ליטוש אבן, ליטוש בטון וכל הקשור אל ליטוש מדרגות.  אנו עושים פולישים ניקיונות וליטושים מיוחדים למדרגות והברקות, כולל אפשרות של מניעת החלקה, כך שהליטוש יהיה בטיחותי. אנו מספקים הברקת קריסטל ברמה גבוהה, חידוש ווקס, פוליש, והברקה איכותית למדרגות. בנוסף אנו מטפלים בשריטות במפגעים ובכתמים במרצפות ובנוסף משלבים מריחת סילר שהיינו חומר איטום וספיגה מקצועי. פס נגד החלקה למדרגות ועוד.

ריצוף משיש לרוב נחשב משטח אעמיד בכל הקשור אל התפוררות, שחיקה ואף כתמים או סימני לכלוך קשים, אך במקביל חסר להם ברק היוקרה עקב המראה המט בו הם מתאפיינים. מעבר למראה המט גם מבחינת הביצוע מאוד קשה להבריקו להביאו למצב בו הרצפה בוהקת ונוצצת. לכן כאשר מדובר על ליטוש חשוב של שיש חשוב לקחת איש מקצוע בעל הידע והניסיון הספציפי בסוג זה של מרצפות.

עבודת ליטוש שיש

חשוב לוודא כי ההברקה מתבצעת על ידי המכונה והדיסק המתאים ביותר לסוג זה של מרצפות וחשוב לעשות את אופן העבודה הייעודי והמותאם לסוג המשטח, במקרה זה למשטחי הריצוף משיש. הרבה פעמים חברות חסרות ניסיון בתחום עושות את עבודת ליטוש השיש עם מכשור, ציוד וחומרים שאיתם הם מבצעים עבודות ליטוש על פני סוגים שונים של מרצפות וחבל. עבודה זו לא תשיג את התוצאה הרצויה ואף תוכל ליצור נזק במקום תועלת. חשוב להכיר כי למרות הקושי בלהבריק רצפה מסוג זה, העניין אפשרי וזאת על ידי עבודה מקדימה מעמיקה ונכונה והקפדה על השלבים הבאים:

להעמיק את חריצי האריח והריצוף משיש  ולאחר מכן לבצע ניקוי מרווחים יסודי בין האריחים בתוך החריצים ובסביבתם. יש לעשות מילוי מחדש לחריצים בין מרצפות השיש ניתן לעשות זאת על ידי שימוש בדבק ייעודי למשטחי שיש. חשוב להשתמש בדיסק המדויק לליטוש אריחי השיש ולבצע ניקיון להסרת אבק באופן חוזר של המשטח. חשוב לזכור גם לצפות את האריחים של השיש בחומר הסילר הנ”ל

לסיכום בכל הקשור אל עבודת ליטוש רצפה

עבודות ליטוש מרצפות

עבודות ליטוש שיש

אנו מאמינים שירות אמין וישיר ומעודדים שקיפות מלאה. בין אם מדובר על אדם פרטי או על פרויקט ענק, אנו לאורך כל הדרך מקפידים על אמינות ומקצועיות. אנו מאפשרים שירות מהיר ונותנים זמינות גבוהה לכל אורך הדרך. אנו שם למענכם לכל שאלה עצה והכוונה, כמו כן גם לאחר סיום העבודה אנו נשארים זמינים למענכם, ונותנים לכם הנחיות לשמירת הליטוש ותוצאותיו לאורך זמן. אנו מסורים מקצועיים ואמינים, במובן זה תוכלו להיות רגועים כי המחיר עליו תסגרו זה יהיה המחיר אותו תשלמו, לא יהיו הפתעות במחיר או עשיה ללא ידיעתכם ותוספות לא ברורות וללא אישור. תוכלו למצוא אצלנו ליטוש רצפה מחירים נוחים ותוצאה מעולה

עבודות ליטוש שיש | עבודות ליטוש מרצפות | עבודת ליטוש שיש | עבודת ליטוש רצפה


Call Now Button