Slide background
פלורה
מזמינים את צוות פלורה והרצפה כמו חדשה!

להזמנות התקשרו:
1800-200-406

ליטוש מרצפות מכל הסוגים

מה זה ליטוש רצפה

חדר דלתות מה זה ליטוש לרצפה

מה זה ליטוש רצפה ולאיזה תוצאות ניתן להגיע? האם ליטוש הוא ניקוי ומה ההשפעה של ליטושים על רצפה? מה זה ליטוש מרצפות ומה ההבדל בין ניקוי רצפה לליטוש רצפה? עקב שאלות מסוג זה שחוזרות על עצמן לא מעט הן בעולם הניקיון והן בעולם השיפוצים היום המומחים בתחום עונים לנו על השאלות.

מה זה ליטוש רצפה ומתי זקוקים לו?

חברת ליטוש פלורה מסבירה מה זה ליטוש לרצפה כי הרבה שומעים את המושג ליטוש אך לא ממש מבינים אותו. פעולת ניקיון זו היא כמו פילינג עמוק לרצפה. דרך פעולה זו ניתן להוריד כתמים שלא ירדו בשום דרך אחרת ואף לשנות את פני הרצפה – שיטוח סדקים והחלקת הרצפה. כל רצפה יכולה להזדקק לליטוש. בין אם מדובר על רצפה חדשה למתן ברק ובין אם מדובר על חידוש רצפה ישנה ככה שתקבל מראה חדיש לחלוטין עד שלא תזהו אותה. מיותר לציין שתהליך זה פשוט בהרבה מהחלפת מרצפות או כניסה למצבי שיפוץ כאלה או אחרים. זהו הפיתרון המהיר והטוב ביותר הן מבחינת עלויות, מבחינת זמנים והמשך חיי היום יום ללא הפרעות נמשכות.

מה זה ליטוש מרצפה עדין והאם יש סוגי מרצפות שלא כדאי לעשות להן תהליך שכזה

היום ניתן לעשות ליטוש לכל חומר שהוא. ליטוש לבטון שנהיה באופנה בשנים האחרונות הדורש דיסק חזק יותר למשטח מחוספס ועד לדיסק עדין הנועד לעבודת ליטוש על קריסטלים ומרצפות מחומרים עדינים. כמובן שחשוב להתאים את מכונת הליטוש לסוג הרצפה ככה שתהיה מספיק יעילה לחולל את השינוי הרצוי אך לא חזקה מידי לאותו החומר כך שיגרם נזק. כל אחד שחושק ברצפה שתיתן מראה חדש נקי ומרענן לחדר כולו יכול להזמין שירותי ליטוש ובזמן קצר לקבל חלל מרשים עם רצפה בוהקת.

האם אוכל לעשות זאת בעצמי

מה זה ליטוש מרצפה

מה זה ליטוש מרצפות – ניתן לראות בתמונה רצפה מלוטשת

התשובה היא כן. כמו כמעט כל פעולה ניתן ללמוד כיצד לבצע ליטושים ולעשות זאת בעצמך. יש לזכור שליטוש זהו מקצוע בפני עצמו כך שנידרש מעבר להבנה הבסיסית של מה זה ליטוש מרצפה להבין מה הוא כולל. יש לשכור מכונה ולהתאים את הדיסק לרמת החוזר וסוג המשטח אותו תרצו ללטש כמו כן לקנות חומרים המתאים למטרה הספציפית שלך בשילוב החומר המותר למגע עם המרצפות שבבית או במקום העבודה. לאחר שלמדת את סוגי החומרים, המכונות והדיסקים האפשריים יש ללמוד לתפעל מכונת ליטוש.

מכונה כזו הינה מסיבית ולא פשוטה לתפעול שכן היא מושכת את המפעיל שלה בחוזה לכיוונים שונים כך שניתן ליפול, להחליק ולא פעם אפילו לעוף ולהיפצע. בסופו של דבר למרות שזה אפשרי מניסיון איננו ממליצים על ” עשה זאת בעצמך” כאשר מדובר על ליטושים. מה גם שבהתחשב בעלויות הלימוד, הזמן החומרים והמכונה לא חוסכים מלעשות זאת לבד ובמידה והכל עבר בשלום לרוב עדיין התוצאות הרבה פחות מרשימות

 

כמה יעלה לי

המחירים בשוק משתנים אך לרוב ינועו בין כמה מאות שקלים. המחיר משתנה ולרוב יקבע לפי גודל החלל, רמת המרצפות הקימות והשיפור הנדרש ומטרת המזמין. לרוב למרות שעבודה של ליטושים דורשת כמה שלבים של סבבי ליטוש – ייבוש חזרה על הפעולה והברקה, עדין לרוב מסתכם העניין בכמה שעות ותוכלו לחזור ולהשתמש בחדר, נכס, חלל המדובר ולחזור לפעולות היום יום שלכם. הזמן והתועלת והשינוי המהותי מול המחירים בשוק הליטוש יוצאים כדאיים בהחלט בהשוואת עלות מול תועלת. חידוש רצפה יכול להתאים גם כאשר עוזבים נכס ויש להשאירו כשם שקיבלתם אותו או לחלופין כאשר אתם נכנסים אל בית או דירה חדשה וברצונכם לחדש אותה על מנת להנעים את השהיה שלכם ובעזרת פעולה קטנה לעשות הבדל משמעותי. למידע נוסף לגבי מה זה ליטוש רצפה או כל תהיה בתחום, אנו מספקים ייעוצים בחינם, תשובות לשאלות ועוד . במידה ואתם לפני או אחרי עבודת ליטוש פנו בהקדם אל משרדנו ונשמח לעזור.

מה זה ליטוש רצפה

מה זה ליטוש מרצפה והאם ניתן ללטש רצפה ישנה?

 

 

 

 

 

 


Call Now Button