Slide background
פלורה
מזמינים את צוות פלורה והרצפה כמו חדשה!

להזמנות התקשרו:
1800-200-406

ליטוש מרצפות מכל הסוגים

ליטוש מקצועי

ליטוש לבית עסק

ליטוש מקצועי לחידוש הרצפה והבית. ליטוש חשוב לעשות באופן מקצועי וזאת על מנת להגיע אל המטרה הרצויה ולא ההפוכה לה, ליטוש מקצועי לעסק או לבית יבטיח תוצאות מרשימות מבלי להסב נזק למרצפות

ליטוש מקצועי לעסק

כל פעם שנכנסתם לחלל חדר ואמרתם “וואו” תהיו בטוחים שנעשתה שם עבודת ליטוש מקצועית. ליטוש מקצועי מורגש באפקט הוואו, באחידות הליטוש והברק הבלתי ניתן להתעלמות שיוצא מהרצפה ומסנוור את העניים ומעביר תחושת ניקיון וברק. עבודה איכותית המספקת ליטוש מקצועי לעסק שלך תהיה על ידי חברה בעלת ניסיון לא מועט בתחום. חשוב להבין ולהכיר כי כמו בכל סוג מקצוע גם פה יש רמות שונות של וותק והכרת התחום ואלו משפיעים על התוצאה הסופית.

על מנת לייצר ליטוש איכותי יש לבצע עבודה מאוד מדויקת מורכבת ועדינה שמחייבת ניסיון רב וידע עשיר בתחום זה וזאת על מנת להגיע אל תוצאות גימור לא רק מרשימות אלא שגם יחזיקו וישמרו לאורך שנים, כדאי מאוד ומומלץ לא ללכת על חברה או איש מקצוע שאינו מתמחה ספציפית בשירות זה, חשוב לבחור חברת ליטוש מקצועית ולשדרג את הבית ובית העסק באופן חד משמעי. חברת פלורה ליטושים מציעה כי כדאי לפני כל הזמנה להתייעץ ולבנות תכנית מותאמת אישית על פי גודל השטח והצורך האישי של כל לקוח.

 

ליטושים איכותיים

ליטוש מקצועי לבית

ליטוש לבית

הרבה טוענים שליטוש זה ליטוש ואין הבדל בין אחד לשני. טעות גדולה ביותר! ליטוש שאינו נעשה כראוי לא רק שנראה לא טוב, לא מבריק ולא אחיד אלא ממש פוגם במרצפות, יוצר הבדלי גובה ואף שורט ופוגם את הרצפה. חבל שישנם כאלו המשכרים מכונות ליטוש ובכך מאפשרים לאנשים חסרי ניסיון לנסות בעצמם לבצע ליטוש למרצפות. בדרך זו הרבה מרצפות נהרסות, הכסף והזמן של האנשים מבוזבז ולפעמים אף זה לא בטיחותי ויכול ליצור נזק לאדם המנסה לתפעל אותה עקב החלקה או הדף המכונה. כך או כך אם החלטת להזמין ליטוש מקצועי הגעת אל ההחלטה הנכונה ביותר עבורך ועבור המרצפות שלך. מה גם שלאחר עלויות ההשכרה של המכונה והחומרים ובלי לשכלל את זמן ההשקעה והנזק שיכול להיווצר, עדיין לא נחסך כסף במהלך שכזה.

פלורה ליטוש מקצועי לבית ולעסקים

אנו דוגלים במקצועיות ושרותיות, אנו מתחייבים לעמוד בהסכמים, בלוחות הזמנים ומאפשרים גמישות בימים ושעות ההזמנה. אנו מאמינים כי לקוח מרוצה הוא הפרסומות הטובה ביותר עבורנו ואנו תמיד דואגים שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים שהליטושים יהיו ללא רבב. הצוות שברשותנו מקצועי וברמה הגבוהה ביותר אנחנו לא מתפשרים על איכות ואמינות היא אבן בסיס בחברתנו. המחיר שיסוכם זה המחיר שיגבו ממך בסוף התהליך, ללא הפתעות וללא אכזבות. המחירים שלנו מראש הוגנים ואנו משקפים מה עלות כל פעולה ופעולה ומדוע. בנוסף אנו מאפשרים ייעוץ חינם ובמידת הצורך פגישה בשטח על מנת לתת הצעה מדויקת, אפשרויות פעולה ולספק הספר של יתרונות חסרונות השטח ומתווה הפעולה האפשרי.

ליטוש מקצועי לעסק

ליטוש לבית עסק

אנו משלבים בכל ליטוש את פעולות הביניים והגמר הרצויות על מנת לשמר אותו לאורך זמן. יש לשים לב לאיטום במידת הצורך, סדקים או שריטות ומצה המרצפות ומה נדרש על מנת לחדש אותן ולהביא את הרצפה שלך למצב של שלמות. אנו מציעים מגוון רב של ליטושים לכל סוגי המשטחים – מלבד משטחים סינתטיים שאותם כיודע לא ניתן ללטש כלל. על מנת להתאים את חוזק ואופן הליטוש למרצפות שלך יש לדעת האם מדובר בבטון? בשיש? ליטוש שיש שונה מליטוש בטון וכך הלא בכל סוגי המרקמים והחומרים. פנו אלינו בהקדם לכל שאלה והתייעצות נענה בשמחה ובזריזות.


Call Now Button