Slide background
פלורה
מזמינים את צוות פלורה והרצפה כמו חדשה!

להזמנות התקשרו:
1800-200-406

ליטוש מרצפות מכל הסוגים

ליטושים שיש

ליטושים שיש

ליטושים שיש ואיך הרצפה תיראה? כאשר ניגשים לנושא הליטושים יש להכיר היטב את הסוגים האפשריים לליטוש ולבחור את סוג הליטוש המתאים לך ביותר. לא כל רצפה יכולה לעבור כל ליטוש. רוב המרצפות מתאימות לסוג מסוים של ליטוש ויד מקצועית תוכל לחדש אותה בעזרת פעולה זו. בעוד שנפוץ לבצע ליטושים שיש לדוגמה, לא ניתן כלל לבצע ליטושים לרצפה סינטטית.

ליטושים שיש ומה שביניהם

ליטושים לרצפות שיש הם מבוקשים מאוד ובצדק, ליטושים לרצפת שיש יכולים לשנות את פני החלל כולו, להאיר את החדר ולהבריק את הרצפה כך שלא תזהו אותה. חשוב לדעת כי בשונה מפעולות ניקיון מגוונות ואף פעולת הפוליש המפורסמת, כאשר מדובר על ליטוש מדובר על חידוש ממשי לפני הרצפה, למעשה פעולת הליטוש יכולה ביתר קלות להוות תחליף לשיפוץ ולהיות פתרון זול קל ויעיל לאותה הבעיה אותה פותרים על ידי החלפת מרצות לדוגמה.

ליטושים למרצפות מייצרים שינוי משמעותי

ליטושים לרצפה נהיים יותר ויותר מוכרים ואנשים עם הזמן מבינים שאין להם סיבה לספוג עלויות כספיות גבוהות, לכלוך ובלגן אין סופי של שיפוץ מתמשך ומתיש. זוהי דוגמה קלאסית לכך שמשהו כל כך קל וטוב עד שקשה להאמין שהוא אמיתי. השאלות הנפוצות בכל הקשור אל ליטושי רצפות קשורות לרוב בהאם יהיה ניתן לתקן ריצפה פגומה? הרבה פעמים נגרם נזק למרצפות מפני שהן ישנות ושחוקות אך לא פעם יש נזק למרצפות חדישות בסיום הבנייה או השיפוץ. מרצפות יכולות להישרט להיפגם ולהתלכלך בכתמי רטיבות פנימיים או כתמי לכלוך מצבעים שאינם יורדים. כאשר מדובר ברצפה ישנה ישנן פגיעות מהשמש כמו דהיית גוון. מפני שרעיון הליטוש חדש יחסית אין מודעות למהן התוצאות המצופות, חשוב לציין כי ליטוש אכן יכול לטל בכל אחת מהבעיות הנ”ל באופן יעיל!

ליטושי שיש

ליטוש בטון או פורצלן? ליטושים המותאמים לסוג הרצפה והנעשים באופן מקצועי יוכלו לתקן פגמים ומפגעים במרצפות ולתת את המענה לאלו המחפשים ריצוף שיראה כחדש לחלוטין. בנוסף ניתן לשלב רמות שונות של הברקה ולהשרות מראה יוקרתי ומצוחצח לאורך כל שעות היממה. ליטוש שנעשה כראוי יחזיק לאורך זמן ויוכל להחזיק שנים רבות במידה וישמר ויתוחזק כראוי.

ליטושים לרצפת שיש

ליטוש שיש – אם יש היה לכם בעבר או יש לכם רצפה משיש אתם וודאי יודעים כי אין טוב יותר מהמראה אותו היא מעניקה לחדר כולו. אם עברו כמה שנים מאז ריצוף הבית ונוצרו פגמים בין המרצפות או עליהן חשוב לתקן אותם לפני שהמצב ידרדר וזאת על מנת לא לאבד מהיופי והברק הכל כך מיוחד שמביאה איתה רצפת השיש.  כאשר בוחנים שיפוץ אל מול להסתפק ברצפה עם כתמים או שריטות אולי באמת שווה להתפשר על רצפה פגומה, אך אין סיבה לא לעשות פעולת ליטוש פשוטה היכולה  לפתור במהירות וקלות את הבעיה.  השאלה הבאה המתבקשת תהיה על כמה מדובר? מהי עלות ליטושים למרצפות שיש?

אפשר לעשות ליטושים לכל סוגי השיש?

ליטושים שיש

כמו שהזכרנו בפסקה הנ”ל ניתן לעשות ליטושים לכל סוגי השיש אך יש להתאים את סוג הליטוש לסוג השיש, מה שכן משתנה הוא המחיר. תהליך וזמן העבודה מושפעים מסוג השיש עליו מבצעים את הליטוש כמו גם סוג המכונה והחומרים, ולכן יכולים גורמים אלו להשפיע על המחיר.  בעוד שיש סוגי שיש קשים יותר ורכים יותר כל אחד מהם דורש ניהול וטיפול שונה.

יש שיש אבן קיסר או שיש מסוג אבן ליימנסטון שבטיפול לא נכון יכולים להתפורר ולהישבר בתהליכי ליטוש. על מנת למנוע מראש מצב כזה יש על המלטש המקצועי למרוח היטב חומר שדומה לדבק שתפקידו לחזק את השיש כך שלא ישבר ויהרס. שלב זה מוסיף הרבה זמן עבודה וכתוצאה מכך מייקר את תהליך הליטוש בכ 40-60 ש”ח למ”ר.

למרות התוספת הזו שמוצרכת כאשר מדובר בסוגי שיש רך עדיין ליטוש לשיש קשה יותר הוא גם הליטוש היקר יותר ולמה? ליטוש שיש קגרניט לדוגמה נחשב אל שיש קשיח מאוד ולכן נדרש מאיש המקצוע לעשות שימוש במכשירים ייחודים שיוכלו לצלוח את הליטוש מבלי להישבר, תהליך כזה דורש כלים מיוחדים, זמן ומיומנות גבוהה ולעתים יהיה פי שתיים או שלוש מעלות של ליטוש רגיל המסתכמת במה מאות שקלים בודדים.

ליטושים שיש

ליטושים לרצפת שיש

על מנת לקבל ייעוץ והכוונה בנושא ליטושים פנו אלינו בכל שלב ונעזור בכל סוגיה. אנו מאמינים במקצועיות שרותיות וזמינות לכל אורך הדרך.


Call Now Button