בס"ד

שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

ליטוש מרצפות | ליטוש שיש | ליטוש אבן

פוליש קריסטל, פוליש קריסטלי מחיר מבצע

תוכן עניינים

פוליש קריסטל 1מחפשים פוליש קריסטל? מצאתם!

*פוליש קריסטל באמצעים מתקדמים.

*שירות מקצועי מעולה.

*פוליש קריסטלי למשטחים ישנים וחדשים.

*ליווי הלקוח ואחריות מלאה.

*פוליש קריסטל לשיקום ולחידוש אריחי אבן, ריצוף, שיש ועוד.

פוליש קריסטל על ידי חברה מקצועית- מה זה ולמה זה כדאי?

פוליש קריסטל הוא פוליש באיכות גבוהה, פוליש רצפה שיוצר ברק ומראה מטאלי לאורך זמן כמעט לכל סוגי הרצפות. ניתן להשתמש בפוליש קריסטלי כחלק מתכנית טיפול לרצפה שלך בנכסים פרטיים, או להשיב נכסים מסחריים למצבם הראשוני ולשפר את המראה שלהם באופן מידי.

פוליש קריסטל משמש לניקוי רצפה מסחרית כליטוש וציפוי רצפה באופן מושלם. הוא מתאים במיוחד לאזורי תנועה כבדים. הוא מכיל חומרים מיוחדים המקנים לרצפה הגנה מפני כתמי מים ומזון. פוליש קריסטל הינו בעל נוסחה חזקה נוספת הפועלת כציפוי רצפה אשר ממורק בקלות בכדי למנוע החלקות ושפשוף, והוא בעל גימור מבריק ועמיד. מבין שיטות לליטוש רצפה, שיטת הקריסטל היא חסכונית בשימוש וניתן להסירה בקלות באמצעות מסיר פוליש מקצועי.

פוליש קריסטל מבטיח ברק עמוק ומבריק, והגנה על כל המשטחים מפני מפגעים ושמירתם נקיים, הפוליש הקריסטלי תואם למשטחים יבשים וביניהם ויניל, חומרים תרמו-פלסטיים, גומי, לינוליאום, וטרצו, שיש, עץ אטום ושעם אטום.

כדי לשמור על הריצוף בברק הגבוה ביותר שלו, נדרש ביצוע פוליש. מומחי ניקוי רצפה משתמשים בשיטה זו. מאחר והפוליש הקריסטלי מסתמך על מכונות, כימיקלים וטכניקות מיוחדות, זה לא דבר שניתן לבצע באופן עצמאי. במקומות בהם קיימת תעבורה גבוהה כגון עסקים ומבני ציבור, קיים צורך בתחזוקה תכופה יותר מאשר בקומות מגורים.

לרכישת השירותים שלנו, לכל שאלה או לקבלת מידע נוסף אתם מוזמנים לפנות אלינו למוקד שירות הלקוחות ונשמח לסייע לכם.

פוליש קריסטליפוליש קריסטל – היתרונות שלנו….

טרם יישומו של פוליש קריסטלי, יבוצע ניקוי של פני השטח, והסרת שריטות באמצעות דיסק יהלום בעצמה תעשייתית. במהלך יישום פוליש מסוג זה, חומצת מגנזיום תרוסס על גבי משטח הרצפה. בשלב הבא יבוצע ליטוש מרצפות באמצעות חומצה אשר תחדור לתוך הרצפה. לאחר מכן ייעשה קרצוף הרצפה באמצעות צמר פלדה. במהלך תהליך זה, החום הנפלט מהחיכוך של המכונה וצמר הפלדה משפר את הברק של הרצפה.

במהלך ביצוע פוליש קריסטלי, ההרכב של השכבה העליונה של השינויים שיש לפלואוריד סידן.  זה קצת קשה יותר מאשר סידן פחמה.  תגובה כימית זו מתבטאת בתוצאות משטח בגימור מבריק מאוד. יתרון נוסף בפוליש קריסטלי הוא סיוע במניעת החלקות. זהו צעד בעל חשיבות למטרות אחריות באזורים ציבוריים כמו בתי מלון או מסעדות. התהליך יוצר מיקרופילם על משטח השיש, אשר מסייע בשמירה על בהירות וצבע. התגבשות מסייעת להגן ולהאריך את חייו של הריצוף שלך.

ודא שאתה שוכר חברה מקצועית לניקוי שיש בכדי לבצע את יישומו של הפוליש. היצרן של הריצוף שלך או המוכר עשוי להמליץ ​לך על ​חברה מכובדת.  אם הריצוף שלך הוא טרוורטין, שלעתים נקרא שיש טרוורטין אבל לא שיש אמתי, פוליש קריסטל יכול לגרום לבעיות. ריצוף טרוורטין כולל חללים שיצרנים ממלאים במלט או חומרי מילוי אחרים, כולל פוליאסטר. פוליש קריסטלי יכול להסיר חלק מחומר מילוי זה.

בקשו פוליש קריסטל לתוצאות מדהימות.

להזמנת פוליש קריסטלי ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו:

1800-200-406

סוגי פוליש לרצפה
סוגי פוליש לרצפה

אילו סוגי פוליש לרצפה קיימים? ובכן, ישנם מספר סוגים שונים, כאשר ישנן סוגי רצפות שלא כל פוליש יתאים להן. למעשה, ברגע שנסביר תראו שיש סוג מרצפות שלא מתאים להן אף פוליש סטנדרטי, אלא הן זקוקות לפוליש מאד ספציפי וייחודי (לא נגלה לכם עדיין באיזה סוג רצפה מדובר). סוגי פוליש לרצפה – שלושת

קרא עוד »
איך מלטשים שיש קיסר
איך מלטשים שיש

איך מלטשים שיש קיסר ככה שיראה חדש? כאשר מגיעים למצב שלאחר ניקיון יסודי לא ניתן לראות הבדל מספק כנראה שצריך להבין איך מלטשים שיש קיסר. מידע לגבי שיש קיסר איך מלטשים ולמה לשים לב, בהמשך הכתבה. איך מלטשים שיש קיסר ככה שיאיר את החלל כולו? ליטוש מדרגות לבניינים, בתים, וכל סוגי העסקים.

קרא עוד »
ליטוש בטון ידני ליטוש רצפת בטון
ליטוש רצפת בטון

ליטוש רצפת בטון –  ליטוש בטון קיים הוא אפשרי ואף רצוי,  שיוף בטון נעשה באופן מקצועי וישנה אפשרות לבצע אף ליטוש בטון ידני במקרים מסוימיים ובהתאם למצב הבטון והמראה אותו רוצים להשיג  שיוף בטון עם חברת פלורה, נחשבת לאחת המובילות בישראל בתחום הליטושים. אנו מספקים בכל רחבי הארץ שירות ליטוש רצפת בטון,

קרא עוד »
ליטוש וחידוש שיש מטבח
חידוש שיש למטבח

חידוש שיש למטבח היא משימה חשובה מפני שהו לב הבית. לא פעם ליטוש וחידוש שיש מטבח מקצועי משנה את פני החלל כולו ודרך חידוש שיש מטבח נותנים מראה חדיש לבית כולו. מידע על ליטוש שיש למטבח כולל חידוש שיש במטבח ולמה כדאי לעשות חידוש ליטוש שיש מטבח ? אין ספק שהשיש הוא

קרא עוד »
ליטוש מרצפות טרצו מחיר מצויין

ליטוש טרצו מחפשים ליטוש טרצו? מצאתם! *צוות אמין ומקצועי ביותר. *ניסיון רב בשוק העבודה בכל הנוגע לעבודות ליטוש מרצפות טרצו ועוד. *מגוון מחירים המלווים במבצעים והנחות. *שירות לקוחות מפנק עם מענה מיידי לכל שאלה בתחום ליטוש המרצפות. *זמינות מיידית לעבודות מיידיות. ליטוש מרצפות טרצו – מה זה מרצפת טרצו? ריצוף טרצו הינו

קרא עוד »
ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה

ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה ליטוש קרמיקה במידע על מה חשוב להכיר לפני שעושים פוליש לרצפת קרמיקה –  ליטוש אבן מחיר ועוד בנושא ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה מחפשים ליטוש מרצפות? מצאתם! *ליטוש לכל סוג של מרצפות: ליטוש שיש, ליטוש אבן ועוד… *ליטוש שיש מסוגים שונים ברמת איכות גבוהה לרצפה.

קרא עוד »
ליטוש מרצפות פלורה

חזרו אלי עם המבצע!

פתיחה
שלום..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?
Call Now Button