בס"ד

שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

ליטוש מרצפות | ליטוש שיש | ליטוש אבן

פוליש לדירה לרצפה כמו חדשה במחירים מיוחדים

תוכן עניינים

פוליש לדירה ליטושמחפשים פוליש לדירה? מצאתם!

*פוליש מקצועי לדירה.

*עובדים מיומנים.

*צוות מסור ואחראי.

*ביצוע פוליש לדירה ולמשרד.

*פוליש לדירה באמצעים המתקדמים ביותר.

פוליש לדירה על ידי חברה מקצועית- מה זה ולמה זה כדאי?

שמירה על רצפות אטרקטיביות ומבריקות דורשת יותר מאשר רק מטאטא ומגב. ליטוש ופוליש לדירה הן שתי שיטות כדי להחזיר את הברק לסוגי רצפה שונים, כגון רצפות פרקט, שיש, אריחים ועוד. בעוד הליטוש נעשה כדי לקבל רצפה חלקה ומבריקה, קיימות שיטות שונות לייצר תוצאות שונות פוליש באמצעות מכשירי חשמל שונים. פוליש לדירה הוא הברקת הרצפה באמצעים שונים. תוצאת הפוליש היא השתקפות אור מן הרצפה. פוליש לבית ולדירה נעשה לעתים קרובות לאחר ליטוש כדי להשיג את ברק הרצפה במראה רטוב. פוליש ווקס הוא ביצוע הברקה ע"י ווקס ומכונת וסקוץ'. הווקס נמרח לאחר ייבוש הרצפה והתוצאות המתקבלות נראות בבירור. דרך נוספת לביצוע פוליש לדירה נקראת פוליש קריסטלי. במהלך ביצוע פוליש קריסטלי נעשה חימום הרצפה באמצעות מכונה לביצוע פוליש וצמר פלדה במספר שלבים. במהלך החימום, מגנזיום חודר לרצפה ומביא לידי הברקת הרצפה.

פוליש קריסטלי ניתן ליישום על רצפת בטון ואבן. אורך חייו איננו מוגבל. דרך שלישית לביצוע פוליש לדירה היא פוליש אקרילי. בהליך זה נעשה ציפוי הרצפות בחומר אקרילי העמיד בפני מפגעים כגון שריטות וכימיקלים, ולכן נעשה בו שימוש נפוץ במקומות ציבוריים ובתעשייה. הפוליש האקרילי יעיל בין שלושה לשישה חודשים וניתן ליישום חוזר. ניתן לבקש בדיקת חיכוך כדי לוודא שלא יהיו החלקות לאחר ביצוע הפוליש. מוסדות ציבוריים יכולים לבקש טיפול בקומות מלוטשות באמצעות מכשירים המכילים חומרים מיוחדים המונעים החלקות, טיפול שיש לעשות באופן תקופתי.

פוליש לדירהפוליש לדירה – היתרונות שלנו….

פוליש לדירה מיושם על רצפה נקיה בלבד בכדי להגיע לתוצאות מיטביות שיישארו לאורך שנים. ביצוע פוליש על רצפה שומנית או בעלת פגמים הוא בעייתי, ולכן יש לבצע ליטוש טרם יישום הפוליש. כמו כן, ביצוע פוליש על רצפה בעלת פגמי בנייה כגון בליטות ושארים בולטים מקשה על ביצוע הפוליש, ולכן בעל המקצוע יוודא כי הרצפה נקייה וחלקה ככל הניתן לפני ביצוע פוליש לדירה. ביצוע ליטוש ופוליש לדירה הוא חלופה מצוינת להחלפת ריצוף.

לא זאת בלבד, האפקט המתקבל כתוצאה מליטוש וביצוע פוליש בריצוף ישן או עתיק לעיתים עולות ביופיין ובאיכותן על ריצוף חדש, ולכן כדאי לשקול חלופה זו לפני שניגשים לבדוק את החלפת הריצוף. לדוגמא, קיימות רצפות פסיפס, רצפות עתיקות עם הדפסים שלא ניתן למצוא כיום, רצפות המורכבות מלבנים. תארו לכם את אותו הריצוף כאשר הוא חלק כמו השיש שבמטבחכם וכאשר ברק משתקף ממנו. כמו כן, ביצוע ליטוש מרצפות וביצוע פוליש לרצפה ישנה הוא חסכוני לאין שיעור מהחלפת הרצפות, יתרון נוסף לביצועו בנכסים ישנים. יתרון שלישי הוא ביטול פסולת וכמות המשאבים הדרושים להתקנת רצפה חדשה.

רצפה מלוטשת לאחר ווקס דורשת תחזוקה קלה מאוד. ניקוי של פני השטח עם סבון עם PH ניטראלי ומעט מים. קיימות חברות רבות העוסקות בתחום הליטוש ופוליש לדירה ללא הסמכה או רישיונות. עבודה מסוג זה לא רק שלא תיעשה כראוי, אלא עלולה לגרום נזק לריצוף כאשר יישום החומרים הכימיים נעשה ללא ידע, וכן יכול לסכן אתכם בהחלקות ובמעידות. חברתנו מבצעת פוליש לדירה בניסיון ארוך שנים ותספק לכם שירות מקצועי ואדיב על הצד הטוב ביותר.

פוליש לדירה ולבית על ידי חברה מומחית ומנוסה.

להזמנת פוליש לדירה ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו:

1800-200-406

סוגי פוליש לרצפה
סוגי פוליש לרצפה

אילו סוגי פוליש לרצפה קיימים? ובכן, ישנם מספר סוגים שונים, כאשר ישנן סוגי רצפות שלא כל פוליש יתאים להן. למעשה, ברגע שנסביר תראו שיש סוג מרצפות שלא מתאים להן אף פוליש סטנדרטי, אלא הן זקוקות לפוליש מאד ספציפי וייחודי (לא נגלה לכם עדיין באיזה סוג רצפה מדובר). סוגי פוליש לרצפה – שלושת

קרא עוד »
איך מלטשים שיש קיסר
איך מלטשים שיש

איך מלטשים שיש קיסר ככה שיראה חדש? כאשר מגיעים למצב שלאחר ניקיון יסודי לא ניתן לראות הבדל מספק כנראה שצריך להבין איך מלטשים שיש קיסר. מידע לגבי שיש קיסר איך מלטשים ולמה לשים לב, בהמשך הכתבה. איך מלטשים שיש קיסר ככה שיאיר את החלל כולו? ליטוש מדרגות לבניינים, בתים, וכל סוגי העסקים.

קרא עוד »
ליטוש בטון ידני ליטוש רצפת בטון
ליטוש רצפת בטון

ליטוש רצפת בטון –  ליטוש בטון קיים הוא אפשרי ואף רצוי,  שיוף בטון נעשה באופן מקצועי וישנה אפשרות לבצע אף ליטוש בטון ידני במקרים מסוימיים ובהתאם למצב הבטון והמראה אותו רוצים להשיג  שיוף בטון עם חברת פלורה, נחשבת לאחת המובילות בישראל בתחום הליטושים. אנו מספקים בכל רחבי הארץ שירות ליטוש רצפת בטון,

קרא עוד »
ליטוש וחידוש שיש מטבח
חידוש שיש למטבח

חידוש שיש למטבח היא משימה חשובה מפני שהו לב הבית. לא פעם ליטוש וחידוש שיש מטבח מקצועי משנה את פני החלל כולו ודרך חידוש שיש מטבח נותנים מראה חדיש לבית כולו. מידע על ליטוש שיש למטבח כולל חידוש שיש במטבח ולמה כדאי לעשות חידוש ליטוש שיש מטבח ? אין ספק שהשיש הוא

קרא עוד »
ליטוש מרצפות טרצו מחיר מצויין

ליטוש טרצו מחפשים ליטוש טרצו? מצאתם! *צוות אמין ומקצועי ביותר. *ניסיון רב בשוק העבודה בכל הנוגע לעבודות ליטוש מרצפות טרצו ועוד. *מגוון מחירים המלווים במבצעים והנחות. *שירות לקוחות מפנק עם מענה מיידי לכל שאלה בתחום ליטוש המרצפות. *זמינות מיידית לעבודות מיידיות. ליטוש מרצפות טרצו – מה זה מרצפת טרצו? ריצוף טרצו הינו

קרא עוד »
ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה

ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה ליטוש קרמיקה במידע על מה חשוב להכיר לפני שעושים פוליש לרצפת קרמיקה –  ליטוש אבן מחיר ועוד בנושא ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה מחפשים ליטוש מרצפות? מצאתם! *ליטוש לכל סוג של מרצפות: ליטוש שיש, ליטוש אבן ועוד… *ליטוש שיש מסוגים שונים ברמת איכות גבוהה לרצפה.

קרא עוד »
ליטוש מרצפות פלורה

חזרו אלי עם המבצע!

פתיחה
שלום..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?
Call Now Button