בס"ד

שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

ליטוש מרצפות | ליטוש שיש | ליטוש אבן

פוליש אקרילי לרצפה מחיר מעולה

תוכן עניינים

פוליש אקרילי לרצפהמחפשים פוליש אקרילי? מצאתם!

פוליש אקרילי – מה אנחנו מציעים?

*מתן שירות לקוחות נהדר הכולל מענה על מגוון שאלות, יעוץ ועוד.

*ניסיון רב בתחום מתן שירותי פוליש מגוונים.

*צוות מקצועי ומנוסה, עם הכלים החדישים והאיכותיים ביותר בשוק.

*זמינות נפלאה לעבודות במיידי החל מהשיחה הראשונה.

*המחירים האטרקטיביים ביותר באזורכם!

פוליש אקרילי – מהו ולמה כדאי לבצע פוליש אקרילי?

פוליש אקרילי הינו פוליש המיועד בעיקר למשטחי אבן ואף לריצופי גומי קשיח. פוליש אקרילי הינו הפוליש הנפוץ ביותר תעשיית ההייטק כיוון שהוא מעניק לריצוף שכבת הגנה ייעודית אשר כתוצאה מכך לא נוצרת הצטברות של חשמל סטטי ובנוסף, החומר הינו מוליך חלש מאד ולכן, בנוסף למניעת היווצרות של חשמל סטטי, השכבה האקרילית מונעת התחשמלות. אך מעבר לתעשיית ההייטק, פוליש אקרילי הינו פוליש פופולרי מאד גם לבית, זאת כיוון שהוא מבודד מצוין של מים ושמנים שונים ועל ידי כך יספק לרצפתכם הגנה נהדרת מספיגת לכלוך וכתמים שונים, בנוסף לכך כי פעולת הפטוליש תרענן ותחדש את מראה הרצפה שלכם בקלות רבה.

פוליש אקרילי – כיצד הוא מתבצע?

בעת תחילת ביצוע פוליש אקרילי, מתאימים למכונה פוליש מיוחדת, ראשים מיוחדים המתאימים למטרות שונות ואף לסוגי ריצוף שונים. בעת שימוש במכונות אלו, מוסרת שכבת הגימור העליונה שעל האבן ובנוסף על כך, מוסרת שכבה דקה מאד מהאבן עצמה ועל ידי כך נחשפת שכבת אבן חדשה ונקיה מפגם. לאחר מכן מיושמת שכבת גימור אקרילית, מכאן גם שמו – פוליש אקרילי, וזאת מעניקה לריצוף את מגוון התכונות השונות אשר צוינו קודם לכן. בנוסף ראוי לציין כי ניתן לתאם ולבצע סוגי פוליש שונים, אשר לא יכללו ליטוש של הרצפה או רק קרצוף חזק שלה, כל זאת ועוד בתיאום עם העסק עמו מתבצע השירות.

פוליש אקרילי – מהן יתרונותיה של פעולת הפוליש?

פעולת הפוליש הינה פעולה בה קיימים יתרונות רבים אל מול לשיטות אחרות לניקוי והחזרת נעורתיהם של אריחי הריצוף שלכם, כעת נציג כמה מהם באופן מורחב:

כלכלית – פוליש אקרילי ואף סוגי פוליש שונים, הינן פעולות אשר זולות מאד ביחס לשיטות אחרות לרענון מראה הריצוף כגון – החלפת ריצוף באופן מלא או חלקי, אלו ואחרות יהיו שיטות דרשניות יותר כלכלית ועלולות לכלול הוצאות כגון: צוות מקצועי, חומרים, זמני עבודה, כלים ועוד. בעת הזמנת שירותי פוליש, הנכם משלמים סכום מסוים עבור כל הפעולה וכל הכלים ללא צורך בהוצאות נוספות.

תוצאות – כפי שכבר ציינו, קיים מגוון שיטות נרחב בכדי לרענן את מראה הריצוף, בין אם הדבר כולל בתוכו רק ניקוי הריצוף מכתמים עיקשים לבין גימור וליטוש מחדש, בשקלול כללי, פוליש אקרילי וסוגי הפוליש השונים הקיימים בשוק, יניבו לכם את התוצאות הטובות ביותר אל מול שיטות אחרות ובמחיר הזול ביותר, זאת כמובן בהתאם לצורכי הלקוח, פוליש לא יצליח להעלים אריחים סדוקים לדוגמא, אך הוא יניב תוצאות מושלמות בניקוי וגימור הריצוף.

סוגי פוליש לרצפה
סוגי פוליש לרצפה

אילו סוגי פוליש לרצפה קיימים? ובכן, ישנם מספר סוגים שונים, כאשר ישנן סוגי רצפות שלא כל פוליש יתאים להן. למעשה, ברגע שנסביר תראו שיש סוג מרצפות שלא מתאים להן אף פוליש סטנדרטי, אלא הן זקוקות לפוליש מאד ספציפי וייחודי (לא נגלה לכם עדיין באיזה סוג רצפה מדובר). סוגי פוליש לרצפה – שלושת

קרא עוד »
איך מלטשים שיש קיסר
איך מלטשים שיש

איך מלטשים שיש קיסר ככה שיראה חדש? כאשר מגיעים למצב שלאחר ניקיון יסודי לא ניתן לראות הבדל מספק כנראה שצריך להבין איך מלטשים שיש קיסר. מידע לגבי שיש קיסר איך מלטשים ולמה לשים לב, בהמשך הכתבה. איך מלטשים שיש קיסר ככה שיאיר את החלל כולו? ליטוש מדרגות לבניינים, בתים, וכל סוגי העסקים.

קרא עוד »
ליטוש בטון ידני ליטוש רצפת בטון
ליטוש רצפת בטון

ליטוש רצפת בטון –  ליטוש בטון קיים הוא אפשרי ואף רצוי,  שיוף בטון נעשה באופן מקצועי וישנה אפשרות לבצע אף ליטוש בטון ידני במקרים מסוימיים ובהתאם למצב הבטון והמראה אותו רוצים להשיג  שיוף בטון עם חברת פלורה, נחשבת לאחת המובילות בישראל בתחום הליטושים. אנו מספקים בכל רחבי הארץ שירות ליטוש רצפת בטון,

קרא עוד »
ליטוש וחידוש שיש מטבח
חידוש שיש למטבח

חידוש שיש למטבח היא משימה חשובה מפני שהו לב הבית. לא פעם ליטוש וחידוש שיש מטבח מקצועי משנה את פני החלל כולו ודרך חידוש שיש מטבח נותנים מראה חדיש לבית כולו. מידע על ליטוש שיש למטבח כולל חידוש שיש במטבח ולמה כדאי לעשות חידוש ליטוש שיש מטבח ? אין ספק שהשיש הוא

קרא עוד »
ליטוש מרצפות טרצו מחיר מצויין

ליטוש טרצו מחפשים ליטוש טרצו? מצאתם! *צוות אמין ומקצועי ביותר. *ניסיון רב בשוק העבודה בכל הנוגע לעבודות ליטוש מרצפות טרצו ועוד. *מגוון מחירים המלווים במבצעים והנחות. *שירות לקוחות מפנק עם מענה מיידי לכל שאלה בתחום ליטוש המרצפות. *זמינות מיידית לעבודות מיידיות. ליטוש מרצפות טרצו – מה זה מרצפת טרצו? ריצוף טרצו הינו

קרא עוד »
ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה

ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה ליטוש קרמיקה במידע על מה חשוב להכיר לפני שעושים פוליש לרצפת קרמיקה –  ליטוש אבן מחיר ועוד בנושא ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה מחפשים ליטוש מרצפות? מצאתם! *ליטוש לכל סוג של מרצפות: ליטוש שיש, ליטוש אבן ועוד… *ליטוש שיש מסוגים שונים ברמת איכות גבוהה לרצפה.

קרא עוד »
ליטוש מרצפות פלורה

חזרו אלי עם המבצע!

פתיחה
שלום..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?
Call Now Button