Slide background
פלורה
מזמינים את צוות פלורה והרצפה כמו חדשה!

להזמנות התקשרו:
1800-200-406

ליטוש מרצפות מכל הסוגים

ליטוש ריצוף

ליטוש ריצוף טרצו

ליטוש ריצוף מאפשר שינוי קיצוני לחלל כולו. ניתן להפוך על ידי ליטוש ריצוף ישן למראה חדש לחלוטין בפרט כאשר מדובר על ליטוש נפוץ של טרצו. מומלץ לפני שממהרים לשיפוץ מאסיבי והחלפת רצפות לזכור את אפשרות הליטוש. זוהי האפשרות הזולה והקלה יותר עם תוצאות מרשימות ביותר.

ליטוש ריצוף ישן והפיכתו לחדש

ליטוש לריצוף ישן בין אם מדובר על ליטוש ריצוף טרצו או שיש ואף בטון, יכול להפוך לחלוטין את מצב הרצפה. לרוב מומלץ כל שנתיים שלושה לעשות ליטוש לבית או לבית העסק, על מנת לשמור על הרצפה חשוב לבצע ליטוש כל כמה זמן לתחזוק  באמצעות עבודת ליטוש מקצועית, כמובן שתלוי במטרות הלקוח. בית עסק המקבל לקוחות יזדקק לתחזוק שונה מבית מגורים וכך הלאה

ליטוש ריצוף מחיר

מחיר ליטוש ריצפה לרוב ינוע בין כמה מאות שקלים ויספק חידוש משמעותי ורענון למקום כולו. הרצפה משפיעה ישירות על האווירה כולה ועל תחושת השוהים בחלל החדר בו נעשתה עבודת הליטוש. המחיר לרוב ינוע בהתאם לסוג הרצפה אותה תרצו לחדש והחומרים והכלים הנדרשים לכך בשילוב של גודל השטח לפי מטר.

ליטוש ריצוף שיש

אנו מתמחים בכל הקשור אל ליטוש שיש וכל סוגי המרצפות האפשריות -מלב רצפה שעשויה מחומר סנטתי אותה לא ניתן ללטש כלל. כמובן שכאשר יש לכם בבית העסק או בבית אם ריצוף שיש למדתם כבר כי אין תחרות למראה הנקי והיוקרתי אותו הוא מספק.. אך אם עברו כמה שנים כמו בכל דבר נוצרים פגמים כתמים ואף דהיות שמטרת תהליך זה הוא לתקן ולחדש. יש לוודא כי איש המקצוע אותו שכרתם לעבודה מבין בסוג המרצפות שלכם כי יש להתאים את סוג החומר והדיסק המדויק עבור אותן המרצפות. זאת על מנת לא לפגוע בהן ומצד שני לייצר שינוי.

יש להבדיל בין ליטוש להברקה

ליטוש ריצוף מחיר

נפוץ ביותר ליטוש ריצוף טרצו

חשוב להבין שכאשר עושים חידוש הרצפה נהיית חלקה לחלוטין היא לא מבריקה את הקיים היא ממש מורידה שכבה ומחדשת אותו. מטרת הליטוש היא להחליק את המרצפות ולהעניק להן מראה אחיד וניתן גם מראה מבריק אך זהו בנוסף. לרוב מומלץ לעשות זאת כאשר המרצפות פגומות או עם כתמים עיקשים, יש כאלה שכבר לאחר הריצוף בפעם הראשונה מלטשים על מנת ליצור משטח אחיד ויפה. כך ניתן  ליצור משטח מושלם כבר מהרגע הראשון. במידה ואתם מעוניינים בהברקה ניתן לעשות זאת על ידי פוליש ובעבודה עדינה, קלה ומהירה יותר וגם זולה יותר. ליטושים לרצפה כולל ליטוש מדרגות מתאימים יותר למצב בו רוצים חידוש רצפה כולל ומשמעותי. למעשה הליטוש מגיע להחליף את אפשרות השיפוץ והחלפת רצפות ובכך לחסוך זמן וכסף

לסיכום האם כדאי לעשות ליטוש ריצוף

התשובה לשאלה תלויה במקרה הספציפי של הרצפה שלך. אך ליטוש אכן מספק הזדמנות מצוינת להתחדשות. לקוחות מעידים כי השינוי המשמעותי ביותר שהשפיע על סלון ביתם או חדר קבלה במשרדם היה ליטוש מעמיק. במידה ונכנסתם לבית חדש עם רצפה ישנה אין ספק שליטוש הריצוף יהיה שדרוג משמעותי. דרך מעולה לחולל שינוי בולט וחד משמעי בעלות נמוכה ובזמן קצר. אפשר להגיד שזהו החידוש הגדול יותר בתחום האסתטיקה ומשלב בין עולם הניקיון לעולם השיפוץ. לכל שאלה או הכוונה ולמעשה אם תרצו ייעוץ בכל תחום הליטושים אנו זמינים בכל שלב לענות על שאלותיכם. אם אתם לקוחותינו אנו זמינים למענכם בכל עת. במידה ואתם לקוחות חדשים ואינכם מכירים את טיב עבודתנו נשמח להפנות אתכם להמלצות ולספק לכם את כל המידע הנדרש על מנת לעזור לכם להתקדם ולקבל את חלל העבודה או המגורים הרצוי בעינכם.

ליטוש ריצוף שיש

ליטוש ריצוף מחיר ומידע

 


Call Now Button