Slide background
פלורה
מזמינים את צוות פלורה והרצפה כמו חדשה!

להזמנות התקשרו:
1800-200-406

ליטוש מרצפות מכל הסוגים

איך עושים חידוש לרצפה

איך עושים חידוש לרצפה

איך עושים חידוש לרצפה ככה שכל הבית או מקום העבודה יעברו שינוי כולל? כמה הרצפה משפיע על החלל כולו ועל תחושת השוהים בו? ומה הדרך הזולה והזריזה ביותר לתהליך חידוש?

איך עושים חידוש לרצפה באופן יעיל וזריז?

איך עושים חידוש רצפה

חידוש רצפה עם חברה מקצועית המכירה את כל סוגי הרצפות ומשתמשת בחומרים המדויקים לסוג הרצפה שלך!

איך עושים חידוש לרצפה? כאשר חושבים על איך עושים חידוש רצפה עולה הרעיון של החלפת מרצפות. חשוב לציין שהיום עם רמת הפוליש וצורות הליטוש העדכניות ניתן לחדש את הרצפה כולה ללא החלפתה כלל. כאשר עושים ליטוש שיש בטון או כל סוג של מרצפות ברמה גבוהה ניתן לחדש את הרצפה כולה בקלות ולתת לחלל כולו ברק ותחושת צחצוח תמידי.

 חידוש רצפה בעזרת ניקיון

לרוב כאשר מצב הרצפה רע ונראה ישן ביותר ישנה תחושה שלא ניתן לנקות אותה. ניסית כל חומר אפשרי ועדיין הכתמים לא זזים.. חשוב להבין איך הכתמים נהיים על המרצפות. לרוב הרצפה סופגת אליה נוזל כזה או אחר ולבסוף נשאר כתם בצבע של אותו הנוזל. לפעמית הכתם דוהה עם הזמן או לאחר ניקוי מרצפות מעמיק. במידה ולא כך המצב יש לזכור שגם פוליש וליטושים הם חלק מניקוי מעמיק וכאשר מדובר על פעולת ניקיון זו אפשר להיות רגועים ובטוחים שכל הכתמים יוסרו!

חידוש מרצפות לבד או עם עזרה מקצועית?

חידוש לרצפה בסלון

איך עושים חידוש מרצפות ישנות שיש בהן סדקים?

ליטוש בטון – כיום ניתן לשכור ציוד על מנת לעשות בעצמך חידוש מרצפות עם מכונת פולישים ואף ליטוש בטון. עלות ההשכרה פלוס חומרים וזמן עבודה מורידה את הכדאיות על פני האופציה של הזמנת חברה מקצועית לחידוש רצפה. חידוש לרצפה דורש מיומנות גם מבחינת התאמת החומר לסוג מרצפות – כך שלא יהיה חלש מידי ולא חזק מידי שכן חומר אגרסיבי יכול לפגוע במרצפה ולייצר נזק רב. כמו כן לדעת לתפעל את המכונה הוא מצרך חשוב גם מבחינה פיזית שכן מכונות מסוימות מאסיביות ולא קלות לתפעול והן מבחינת עבודה נכונה עם ציוד כבד על משטח.

חידוש מרצפות מסוגים שונים

הרבה פעמים אנו שומעים מלקוחות שאלות בסגנון האם אפשר לחדש רצפה כל כך ישנה? האם לא כדאי להחליף את הרצפה? והתשובה היא שכן אפשר לחדש כל סוג של רצפה גם ישנה. ולא לא כדאי להתחיל שיפוץ שלם להחלפת ריצפה בבית או במשרד שכן העניין כולל השבתת שימוש בנכס לזמן לא קטן וחבל. ניתן לחדש רצפות ישנות מאוד ואפילו מומלץ. השינוי ברור, מפתיע ומשמח ביותר כאשר מדובר על רצפה ישנה כי ההבדל הוא עצום. הרעיון בחידוש לרצפה בעזרת ניקוי ושיוף הוא להוריד שכבה עליונה שהיא לרוב מלוכלכת והרוסה ולאפשר לשכבה חדשה ובוהקת להגיח.

אנו מספקים הברקה רגילה, הברקה קריסטלית, הברקת יהלום ובעצם כל סוגי הליטושים הקיימים בשוק. המגוון הרחב מאפשר להתאים כל הזמנה ללקוח ולנכס המדובר כך שהחבילה תתאים מבחינת מחיר, צורך המזמין ומטרתו בנכס וכמובן התאמת החומר לרצפות הספציפיות של הלקוח.

איך עושים חידוש רצפה רק לחדר אחד?

איך עושים חידוש לרצפה

איך עושים חידוש רצפה ככה שתראה חדשה לחלוטין?

במידה והבית עבר בחלקו שיפוץ כזה או אחר, או מצב בו חוברו 2 יחידות, פתחתם קיר, או כל מצב בו יש הבדלים בין הרצפות ניתן לעשות איזון ברק. לרוב ההבדל מורגש בהברקה, בהבדלי החומר או ברצפה חדשה יותר לעומת אחת ישנה או כזו שקיבלה יותר שעות של קרני השמש וצבעה דהה. כך או כך אנו מומחים בלמזג את חלקי החלל למראה אחיד ונעים בעין. כמו כן אין אצלנו מינימום חדרים וניתן להזמין עבודת ליטושים גם לחדר אחד בלבד.

במידה והחלטתם בכל זאת לעשות זאת בעצמכם הקפידו על אמצעי זהירות מהמכונה ומהחומרים. ניתן לשים כפפות ומסכות פה ואף המגנות על דרכי הנשימה. למידע נוסף שאלות, הכוונות, הצעות מחיר או ייעוץ לגבי ניקוי עצמאי תפנו אלינו בהקדם ונשמח לעזור. לתכנים נוספים בתחומי חידוש כמו גם סוגי ליטוש אפשר לעבור בין דפי האתר.

 


Call Now Button