בס"ד

שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

ליטוש מרצפות | ליטוש שיש | ליטוש אבן

איטום גגות מרוצפים

תוכן עניינים

איטום גגות מרוצפים – איך עושים את זה נכון?

יש לא מעט בעלי בתים עם גגות מרוצפים, המעוניינים לבצע הליך של איטום הגג, אך מבלי להרים את הריצוף, לשבור אותו ולהתקין במקומו אחד אחר, חדש. איטום גגות מרוצפים הוא שירות ייחודי, המספק מענה במיוחד במקרים כאלה, בהם הגג מרוצף. במקום להוציא לא מעט כסף על הרמת הריצוף, שלה נלווה בלאגן וגם לא מעט לכלוך, אפשר לבצע את האיטום בכמה שלבים בעזרת חומרים מתקדמים וליהנות ממענה נקודתי, איכותי ויעיל. יחד עם זאת, יש לזכור שזהו פתרון לטווח הקצר יחסית, לטווח של 5 שנים לרוב, שעליו כדאי לחזור בתום התקופה על מנת להבטיח איטום לאורך זמן.

איך זה נעשה

איטום גגות מרוצפים, וללא הרמת הריצוף, מתחיל בניקוי הגג ובשטיפתו בצורה יסודית. הניקוי נעשה באמצעות מים וסבון וכולל התייחסות לכל שטח הגג. אפשרות אחרת, אם לא מעוניינים בשטיפה, היא לנקות את שטח הגג בשואב אבק, במטאטא או במברשת מיוחדת. בשלב הבא, לאחר הניקוי, פותחים את הפוגות שבין המרצפות ואת הפוגות שבין הפנאלים בעזרת דיסק חשמלי. פתיחה זו נעשית לעומק ולרוחב מינימאלי של 4 מ"מ. ולאחריה מבצעים שאיבת האבק מכל אותן פוגות פתוחות כדי לקבל איטום מרבי. לפני שממשיכים לשלב הבא, ממתינים מספר ימים עד לייבוש הגג כדי לאפשר לרטיבות שבו, שהצטברה לאור הניקוי, להתייבש באופן מלא.

לאחר התייבשות הגג, עוברים הלאה, לשלב בו ממלאים את אותן פוגות פתוחות בחומר מיוחד, המשמש לאיטום גגות מרוצפים. זהו רובה אפוקסית, איתה אוטמים את החיבורים שבין הרצפה לפנלים, את הכניסות למרזבים, את האזורים שסביב משקופי הדלת וגם את המסילות של הויטרינות. לאחר מכן מלטשים את שטח הגג כדי ליצור אחידות ומראה אסתטי יותר ולקבל משטח שאיננו סופג מים. האיטום מסתיים בבדיקה מיוחדת, הכוללת הצפת הגג. הצפה זו עוזרת לבחון את מידת יעילות האיטום שבוצע ולזהות מקומות בעייתיים בגג שאינם אטומים כראוי (במידה ויש כאלה).

חשוב לזכור

פתרון זה, כאמור, מצוין לגגות מרוצפים והוא חוסך את הצורך בהרמת המרצפות. חשוב לזכור שחובה לפנות לבעלי מקצוע המתמחים בכך, שכן איטום לא מקצועי ולא איכותי לא יחזיק מעמד זמן רב ויאפשר חדירה של גשמים. מומלץ מאד שלא לחסוך בכסף, שכן הזול, במקרה הזה, עשוי לעלות ביוקר. יש לוודא שבעל המקצוע שפונים אליו מנוסה בתחום, משתמש בציוד הנדרש לו ובחומרי האיטום האיכותיים והטובים ביותר, בעזרתם ניתן להגיע לתוצאות הרצויות.

סוגי פוליש לרצפה
סוגי פוליש לרצפה

אילו סוגי פוליש לרצפה קיימים? ובכן, ישנם מספר סוגים שונים, כאשר ישנן סוגי רצפות שלא כל פוליש יתאים להן. למעשה, ברגע שנסביר תראו שיש סוג מרצפות שלא מתאים להן אף פוליש סטנדרטי, אלא הן זקוקות לפוליש מאד ספציפי וייחודי (לא נגלה לכם עדיין באיזה סוג רצפה מדובר). סוגי פוליש לרצפה – שלושת

קרא עוד »
איך מלטשים שיש קיסר
איך מלטשים שיש

איך מלטשים שיש קיסר ככה שיראה חדש? כאשר מגיעים למצב שלאחר ניקיון יסודי לא ניתן לראות הבדל מספק כנראה שצריך להבין איך מלטשים שיש קיסר. מידע לגבי שיש קיסר איך מלטשים ולמה לשים לב, בהמשך הכתבה. איך מלטשים שיש קיסר ככה שיאיר את החלל כולו? ליטוש מדרגות לבניינים, בתים, וכל סוגי העסקים.

קרא עוד »
ליטוש בטון ידני ליטוש רצפת בטון
ליטוש רצפת בטון

ליטוש רצפת בטון –  ליטוש בטון קיים הוא אפשרי ואף רצוי,  שיוף בטון נעשה באופן מקצועי וישנה אפשרות לבצע אף ליטוש בטון ידני במקרים מסוימיים ובהתאם למצב הבטון והמראה אותו רוצים להשיג  שיוף בטון עם חברת פלורה, נחשבת לאחת המובילות בישראל בתחום הליטושים. אנו מספקים בכל רחבי הארץ שירות ליטוש רצפת בטון,

קרא עוד »
ליטוש וחידוש שיש מטבח
חידוש שיש למטבח

חידוש שיש למטבח היא משימה חשובה מפני שהו לב הבית. לא פעם ליטוש וחידוש שיש מטבח מקצועי משנה את פני החלל כולו ודרך חידוש שיש מטבח נותנים מראה חדיש לבית כולו. מידע על ליטוש שיש למטבח כולל חידוש שיש במטבח ולמה כדאי לעשות חידוש ליטוש שיש מטבח ? אין ספק שהשיש הוא

קרא עוד »
ליטוש מרצפות טרצו מחיר מצויין

ליטוש טרצו מחפשים ליטוש טרצו? מצאתם! *צוות אמין ומקצועי ביותר. *ניסיון רב בשוק העבודה בכל הנוגע לעבודות ליטוש מרצפות טרצו ועוד. *מגוון מחירים המלווים במבצעים והנחות. *שירות לקוחות מפנק עם מענה מיידי לכל שאלה בתחום ליטוש המרצפות. *זמינות מיידית לעבודות מיידיות. ליטוש מרצפות טרצו – מה זה מרצפת טרצו? ריצוף טרצו הינו

קרא עוד »
ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה

ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה ליטוש קרמיקה במידע על מה חשוב להכיר לפני שעושים פוליש לרצפת קרמיקה –  ליטוש אבן מחיר ועוד בנושא ליטוש מרצפות, ליטוש שיש, ליטוש אבן – פלורה מחפשים ליטוש מרצפות? מצאתם! *ליטוש לכל סוג של מרצפות: ליטוש שיש, ליטוש אבן ועוד… *ליטוש שיש מסוגים שונים ברמת איכות גבוהה לרצפה.

קרא עוד »
ליטוש מרצפות פלורה

חזרו אלי עם המבצע!

פתיחה
שלום..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?
Call Now Button